Універсальний гаджет для дитини: дитячі смарт-годинник philips w200

17

Реалії сучасного світу такі, що батькам потрібно постійно бути на зв’язку з дітьми і контролювати їх. Сьогодні технології дозволяють зберегти нерви і душевний спокій завдяки пристроям, за допомогою яких легко спілкуватися з дитиною і бути в курсі його пересувань. Один з таких гаджетів-дитячі годинники philips w200 з лінійки xenium.

Компанія philips на ринку вже не один десяток років, що гарантує високу якість продукції, що випускається під її брендом. Philips w200 виконані з міцних матеріалів в преміальному дизайні. Завдяки цьому діти можуть відчути себе дорослими: у них будуть такі ж електронні годинники, як у мами з татом. Виробник пропонує на вибір чорний, зелений або рожевий колір корпусу — легко підібрати варіант як для дівчинки, так і хлопчика.

Модель компактна і підійде для дитячої руки. Її габарити – 56,2 х 41,3 х 14 мм, а вага — всього 54 грами. Екрану діагоналлю 1,44 дюйма вистачить для повсякденних завдань — можна відповісти на дзвінок, перевірити повідомлення або зателефонувати самому. Інтерфейс гаджета лаконічний і інтуїтивно зрозумілий. Дитина розбереться у функціях без праці.

Перешкодозахищений мікрофон забезпечує хорошу чутність в транспорті або на вулиці в погану погоду. А вологозахист за стандартом ip65 гарантує збереження пристрою, якщо дитина потрапить під дощ або неакуратно помиє руки. Також в смарт-годиннику передбачений режим “на заняттях”, що приховує звуки повідомлень.

Користуватися апаратом просто і зручно. До смартфону він підключається через фірмовий додаток. За допомогою цієї програми батьки зможуть віддалено відстежувати по gps, де знаходиться малюк, а також обмінюватися повідомленнями і навіть відключати годинник. Утиліта доступна на платформах ios і android.

Ёмкій акумулятор на 650 маг забезпечує хорошу автономність: philips w200 прослужать до 150 годин в режимі очікування, а якщо активно користуватися дзвінками — до 8,5 ч.цього вистачить на 1-3 дні використання без побоювання, що гаджет у дитини розрядиться в самий невідповідний момент. Заряджається модель через стандартний порт micro-usb. Смарт-годинник philips w200 доступні вам за 3990 рублів.