В assassin’s creed infinity можуть включити “перекази” попередніх частин франшизи

31

Про існування проекту під кодовою назвою assassin’s creed infinity ми офіційно дізналися від ubisoft ще на початку липня. Тоді компанія прокоментувала, що» нескінченність «отримала такий підзаголовок неспроста: новинка стане своєрідним постійно розвиваються» хабом ” франшизи. Причому, якщо вірити інсайдерам, то ubisoft покладає на infinity такі великі надії, що тимчасово навіть перестане випускати по assassin’s creed нові проекти за винятком доповнень і оновлень до вже існуючих частин серії. І ось, схоже, щодо нового амбітного проекту з’явилися додаткові відомості.

Зокрема, один з користувачів reddit, який стверджує, що володіє близькими до виробничого процесу assassin’s creed infinity зв’язками в ubisoft, заявляє, що проект буде являти собою своєрідний набір «історій», в тому числі тих, що вже були розказані в попередніх частинах франшизи. Кожна така “історія «буде виконана в камерному форматі в» напіввідкритому” світі. За словами інсайдера, структура таких історій в assassin’s creed infinity чимось нагадує сучасні ігри серії hitman, а сама ubisoft при підготовці проекту в якості джерела натхнення використовувала платформу helix з assassin’s creed unity.

Які конкретно історії ubisoft має намір переказати, не уточнюється. Справедливості заради, гідна кожна. Як би там не було, важливо пам’ятати, що перед нами слух, причому від джерела, який важко (якщо не неможливо) назвати перевіреним, тому сприймати інформацію слід з неабиякою часткою скептицизму.