В інвестиційній кампанії blackrock вважають, що bitcoin буде тільки рости

13

Рік рідер, директор міжнародної інвестиційної компанії “blackrock” назвав біткоіни, лідируючу і найбільш значущу на сьогоднішній день криптовалюта в світі альтернативної, вартість якої залежить виключно від її поширення.

Рідер повідомляє, що ” тримає деяку частину цієї криптовалюта і впевнений в тому, що кількість нових інвесторів в біткоіни з часом буде тільки збільшуватися. Тому що це хороші волатильні активи”.

” також хочу додати, що цифрове золото не може послужити заміною традиційним активам в інвестиційному фонді. Облігації та акції все ж залишаються затребуваними заощадженнями, які не поступаються у своїй важливості криптовалюта. Цінність крипто активів полягає в тому, що вони є невід’ємною спекулятивною частиною інвестиційного портфеля”. – пояснює рік рідер.

Інвестиційний директор упевнений, що навіть незважаючи на недавнє падіння ринку криптовалюта, біткоіни буде тільки рости і набирати свої обороти з подвоєною силою.

Хочеться також відзначити, що в травні нинішнього року ларрі фінк, глава інвестиційної компанії “blackrock” заявив, що “на довгих дистанціях криптовалюта мають дуже великий потенціал”.