Valve представила нового героя dota 2 і новий сезон аніме за мотивами

25

До сонму богів, гігантських павуків, демонів, драконів, білок і хтонических тварюк приєднається усміхнена німа дівчина з великими очима.

Десь у східній європі проходить турнір the international 10. На сцені гігантської порожньої арени, за стеклами звукоізольованих кабінок-акваріумів, в кріслах сидять молоді люди в спортивних костюмах і медичних масках, ганяють гоблінів по екранах моніторів в обмін на мільйони доларів.

Захоплююче видовище привернуло мільйони глядачів, іvalve не могла залишити їх без великих анонсів. Видавець представив світу дві важливі події в світі dota 2 : нового героя і новий сезон аніме серіалу.

Аніме за мотивами комп’ютерної гри вже навряд чи когось здивує, але представить фанатам всесвіту продовження епічної саги про лицаря-дракона давіона, принцесу мірану і демонічного владику терорблейда. Як і раніше, виробництвом зайнята студія mir, отрисовавшая ” легенду про корре» і «гетто».

Другий анонс куди цікавіше-valve вперше додасть в dota 2 нестандартного персонажа, у якого немає рогів, шипів, темного похмурого минулого, корони, надприродних сил, гігантських стегон або чогось подібного. Новим героєм стане марсі, компаньйонка і охоронець принцеси мірани в горезвісному серіалі.

Фанати весь рік просили випустити марсі в dota 2 . Їх інтригує, як впораються розробники з тим, що у героїні аніме немає голосу.другий сезон аніме вийде в січні 2022 року. Героїня вийде разом з осіннім оновленням.