Вересневе оновлення ps5 приносить підтримку слота m. 2 ssd для всіх користувачів

60

З моменту виходу ps5 пройшло багато часу, але лише зараз компанія sony надала доступ до слоту розширення ssd-накопичувача m. 2 завдяки вересневому оновленню системи. Це не єдина функція, яку принесе нове оновлення. Sony також попрацювала над деякими покращеннями в навігації по інтерфейсу, а також в інтерфейсі playstation now.

Японський гігант також додав підтримку 3d-звуку через динаміки, вбудовані в телевізори, хоча не зовсім зрозуміло, що це дає. Схоже, що він використовує мікрофон на контролерах dualsense для вимірювання акустики кімнати, щоб максимально поліпшити звукові ефекти. Оновленням також приносить доступ до вбудованих налаштувань еквалайзера бездротової гарнітури pulse 3d.

Що стосується оновлення ssd, то для цього буде потрібно ssd на шині pcie 4.0 з мінімальною швидкістю послідовного читання 5500 мб/с. Таким чином тільки новітні високопродуктивні твердотільні накопичувачі відповідають стандартам sony. Sony розмістила повне керівництво, що пояснює вимоги, які можна знайти за посиланням. Крім того, є відповідне відео про оновлення ssd.

Sony також оновить ps remote play і ps apps, найбільшим нововведенням яких є можливість підключатися до playstation через мобільне з’єднання для передачі даних, а не тільки через wi-fi. Мінімальна вимога до швидкості з’єднання становить не менше 5 мбіт/с, але sony рекомендує не менше 15 мбіт / с в обох напрямках для плавного ігрового процесу.