Viber розробив опцію для любителів футболу

255

Популярний месенджер Viber подбав про футбольних фанатів, доповнивши сервіс новим інструментом для об’єднання і спілкування фанатів цієї гри.

Тепер безпосередньо в месенджері користувачі зможуть передбачати підсумки футбольних зустрічей і ділитися своїми прогнозами з іншими. Нова опція Viber приурочена до початку світового футбольного Чемпіонату 2018 року.

В середовищі любителів футболу є багато традицій, пов’язаних з визначенням результатів майбутніх матчів. Для цього складаються таблиці команд-лідерів, аналізуються минулі результати ігор. Своїми припущеннями фанати футболу намагаються поділитися з іншими вболівальниками. Відтепер інструмент Viber в загальних чатах під назвою «Таблиця лідерів» дасть можливість стежити за ходом ігор в режимі «тут і зараз», а також отримати інформацію про підсумки зустрічей і рейтингах команд – учасників чемпіонату. Уболівальники зі всіх країн зможуть спілкуватися один з одним і влаштовувати свої змагання в прогнозах очікуваних матчів. Спеціальна програма-бот зробить розсилку сповіщень про результати і нагадувань про можливості створення інших прогнозів.

Бальні прогнози – що це взагалі?

В месенджері передбачена бальна система оцінки прогнозів користувачів щодо результату запланованих ігор. Припустимо, за правильно названого переможця вболівальнику нараховується 1 бал (навіть у випадку помилкового визначення рахунку матчу). Якщо рахунок також спрогнозований вірно – це дасть 3 бали. Viber передбачив спеціальні заохочення авторам, угадавшим з передбаченням результатів проведених ігор. Краще «прогнозисти» з найбільшою кількістю балів отримає статус «Кращий футбольний фанат світу» і право відвідати матч «Ель-Класік», який проводився на стадіоні «Камп Ноу».

Як стати учасником прогнозів у загальних чатах

За допомогою нового інструментарію World Football користувач створює свій особистий прогноз в загальному чаті. Далі відбувається створення загальної таблиці лідерів в автоматичному режимі. Всі бажаючі потрапити в цю таблицю теж повинні поділитися своїми припущеннями про підсумки майбутніх матчів. За гру дається шанс зробити всього одну ставку, при цьому вона стане видно у всіх прогнозах, де вболівальник бере участь. Одна і та ж ставка враховується в різних таблицях.

Підрахунок балів ведеться спеціально створеним алгоритмом. Для кожної команди передбачені три ймовірності завершення гри: перша – перемога на своєму полі, друга – перемога на гостьовому поле, третя – нічийний підсумок. Якщо користувач Viber вгадав кінцевий результат, йому нараховується 3 бали, які автоматично також зараховуються у всіх таблицях.

Джерело: http://yoip.com.ua/