» вічні ” отримали найнижчу оцінку серед фільмів marvel від глядачів

22

Ще за якийсь час до офіційної прем’єри новий фільм marvel studios під назвою « вічні » отримав срення оцінки від критиків. Але виявилося, що справа зайшла настільки далеко, що стрічка хлої чжао стала найбільш низькооціненою за всю історію кіновсесвіту marvel.

Якщо подивитися на рейтинг картини на cinemascore, то він має рейтинг b, що є найгіршим показником на сайті. Для порівняння: до цього, найгіршим фільмом mcu вважався сиквел ” тора », і він мав рейтинг b+. Недавня “чорна вдова «отримала а-, а у» шан-чи” була так і зовсім а.

We were at theaters tonight to poll @theeternals and movie-goers gave it a b grade. Are you going to catch the latest #marvel movie? #cinemascore pic.twitter.com/oytovjyydo

– cinemascore (@cinemascore) november 6, 2021

Сьогодні ми були в кінотеатрах, щоб опитати глядачів, і вони поставили фільму « вічні » оцінку b. Ви будете дивитися новий фільм marvel studios?

У свою чергу, оцінка критиків до фільму на rotten tomatoes опустилася до 49%, але фанати залишилися більш задоволені, і на момент написання матеріалу вона дорівнює 84 відсоткам. Як би там не було, очевидно « що » вічних ” чекає непростий старт в прокаті, і з великою часткою ймовірності, такий прийом негативним чином вплине на касові збори картини.