Відео: чудо-жінка проти супермена і знущання над пінгвіном в новому трейлері suicide squad: kill the justice league

26

Як і було обіцяно, в рамках трансляції dc fandome видавництво warner bros. Interactive entertainment і розробники зі студії rocksteady представили новий трейлер свого пригодницького екшену suicide squad: kill the justice league.

Джерело зображення: warner bros. Interactive entertainment

Нагадаємо, suicide squad: kill the justice league оповідає про пригоди горезвісного загону самогубців на шляху до порятунку світу і вбивства ліги справедливості, що складається з найбільших супергероїв всесвіту dc.

Оприлюднений ролик триває три хвилини і демонструє нарізку зі сцен за участю як членів загону самогубців, так і їх візаві: супермена, флеша, зеленого ліхтаря. У відео також засвітилися диво-жінка і пінгвін.

Події suicide squad: kill the justice league розгорнуться у відкритому світі метрополіса. Управляти гравцям належить харлі квінн, дедшотом, капітаном бумерангом і королем акул, між якими в одиночному режимі можна перемикатися.

Реліз suicide squad: kill the justice league очікується в 2022 році на pc, playstation 5, xbox series x і s. Будучи кооперативним, проект підтримує аж до чотирьох користувачів.