Відео: друзі, вороги, магічний паркур і нові терміни виходу в сюжетному трейлері forspoken

16

Видавництво square enix і студія-розробник luminous productions на презентації playstation showcase 2021 представили новий трейлер і уточнили терміни виходу свого рольового екшену у відкритому світі forspoken.

Джерело зображень: square enix

Нагадаємо, за сюжетом forspoken дівчина фрей потрапляє в «карколомно красивий, але також жорстокий і небезпечний» регіон атію, де повинна освоїти магічні здібності і подолати «підступні випробування».

Оприлюднений ролик триває трохи більше трьох хвилин (доступні російські субтитри) і знайомить з основними дійовими особами forspoken, включаючи саму фрей, її кота гомера, говорить браслет і злісну танту сайлу.

До того ж трейлер дає краще поглянути на бойову систему forspoken, зав’язану на використанні чарівних здібностей — за час гри фрей вивчить «десятки видів заклинань».

Повідомляється, що пригода фрей пронесе її через «ряд різноманітних локацій», за якими героїня зможе бігати, стрибати і парити. Механіку переміщення в forspoken розробники порівнюють з магічним паркуром.

Сформувати концепцію історії forspoken допомагали гері вітта (gary whitta) і емі хенніг (amy hennig), а за саундтрек відповідають бер маккрірі (bear mccreary) і гаррі шиман (garry schyman).

Що стосується оновлених термінів виходу, то forspoken надійде в продаж навесні 2022 року для pc (steam, microsoft store, epic games store) і playstation 5. Ексклюзивом цих двох платформ гра пробуде протягом 24 місяців.