Відео: порівняння кінематографічних роликів в diablo ii: resurrected з оригінальною diablo ii

26

Ще до релізу diablo ii: resurrected студія blizzard entertainment дала зрозуміти, що вона повністю переробила ігрові ролики в прийдешньому ремастері. Вона опублікувала заставки двох перших актів сюжетної кампанії, які викликали схвалення серед користувачів. А зараз, коли оновлений сиквел вже надійшов у продаж, видання gamespot вирішило заглибитися в цей аспект. Журналісти порталу детально порівняли ролики в diablo ii: resurrected з оригіналом.

Джерело зображення: blizzard entertainment

Увага: відео нижче містить спойлери до сюжету diablo ii.

Для наочності були підібрані однакові кадри з двох проектів. Варто відзначити, що заставки в diablo ii виглядають досить непогано для гри двадцятирічної давності. Але в resurrected, звичайно ж, їх якість зросла в кілька разів. Моделі персонажів зробили більш реалістичними і опрацьованими. Оточення стало набагато похмурішим і обзавелося високою деталізацією. А візуальні ефекти змінені відповідно до сучасних стандартів. Наприклад, трансформація зовнішності персонажа під впливом демонічних сил в заставочном ролику до третього акту показана в найдрібніших подробицях.

Нагадаємо: diablo ii: resurrected вийшла вчора, 23 вересня, на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x, series s і nintendo switch. Запуск гри супроводжувався різноманітними технічними проблемами.