Відео: протистояння з церквою вселенської істини в трейлері marvel’s guardians of the galaxy

13

На онлайн-презентації playstation showcase 2021 студія eidos montreal і видавництво square enix опублікували новий трейлер пригодницького бойовика marvel’s guardians of the galaxy. У наповненому екшеном ролику показано протистояння вартових галактики з церквою вселенської істини.

Джерело зображення: gamingbolt

Починається відео з прибуття жерця на корабель головних героїв. Він запрошує їх зустрітися з матріархом-главою церкви вселенської істини. Вартовим галактики така перспектива не сподобалася, тому вони вирішили чинити опір. Герої зустрілися з світобудовою і дізналися про свій мізерний шанс перемоги над згаданою релігійною громадою.

У другій половині ролика глядачам показали видовищні геймплейні кадри. Один з фрагментів присвячений забігу по локації, де все вибухає, другий — битв проти великих монстрів, а третій — управління космічним кораблем. Уривки з ігровим процесом показують, що в майбутньому проекті eidos montreal буде велика різноманітність місій і багато постановочних моментів.

Marvel’s guardians of the galaxy вийде 26 жовтня 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Подивитися геймплейну презентацію гри можна в цьому матеріалі.