Відразу кілька інсайдерів заявляють про перенесення дати релізу battlefield 2042

70

За останній час у багатьох ігор змістилася дата релізу, щоб дати команді розробників додатковий час для доопрацювання і випуску вже повністю готового продукту. Така доля спіткала очікувані багатьма сиквел dying light 2 stay human і некст-ген версію grand theft auto v, і вже починають з’являтися чутки про перенесення дати релізу іншої гри, яку з нетерпінням чекає безліч гравців.

Мова йде про майбутній шутері battlefield 2042, реліз якого повинен відбутися вже в наступному місяці. В один день відразу кілька відомих інсайдерів заявили про те, що ea збирається перенести дату виходу майбутнього шутера.

Журналіст джефф грабб в твіттері розповів про чергове перенесення, про який повідомлять вже на цьому тижні. І хоч він не став говорити про яку гру йде розмова, але тут на допомогу прийшли інші інсайдери, які мало не в один голос заявляють про перенесення майбутнього шутера. Серед них присутні dealer, співзасновник xbox era нік бейкер і том хендерсон. Згідно зі словами перших двох інсайдерів, реліз battlefield 2042 відсунутий на наступний рік, а ось хендерсон стверджує, що перенесуть всього лише на кілька тижнів, до кінця листопада.

Природно, поки всі ці заяви варто сприймати з розумною часткою скептицизму, адже офіційного оголошення від ea і dice поки не було. Сподіваємося, що найближчим часом розробники розвіють ці чутки і не будуть переносити гру, а також підтвердять більш ранню інформації про старт обт 22 вересня.

I’ll add that i’m actually referring to a singular delay.

— jeff grubb (@jeffgrubb) september 15, 2021

Battlefield 2042 delayed to 2022.that’s what i’m hearing.

— dealer (@dealer_gaming) september 15, 2021

Yeah, hearing the same

— nick (@shpeshal_nick) september 15, 2021

Beta doesn’t seem to be delayed thus far. Sept 22nd is still the date.

— tom henderson (@_tom_henderson_) september 15, 2021