Військовий запостив секретний документ, щоб виграти суперечку про war thunder

18

Суперечки в мережі-річ серйозна: потрібна величезна витримка і ще більший запас аргументів. Але що робити, якщо загальнодоступні факти закінчилися, а відстояти свою правоту ну дуже треба? один військовий пішов на крайні заходи, опублікувавши в мережі секретний документ.

На форумі war thunder розгорілася палка суперечка, а стосувався він швидкості повороту вежі leclerc s2. Користувач під ніком _ _ red_cross_ _ щосили намагався довести форумчанам, що ті глибоко помиляються. Коли ж аргументи вичерпалися, __red_cross__ заявив, що особисто керував цим танком. У сильну заяву місцеві не повірили. Тоді військовослужбовець збройних сил франції скинув у мережу частину керівництва для навідників танка amx-56 leclerc serie 2 з позначкою «таємно». На що не підеш, щоб відстояти свою позицію.

Модератори запис швидко заблокували, попередивши, що публікація секретної документації на форумі заборонена. Представники gaijin entertainment ж відзначили, що вчинок поставив під загрозу життя тих, хто працює з цією технікою. А бойова машина досі перебуває на озброєнні французької армії.