Використовуємо API для отримання курсу валют

280

Від автора: у цьому уроці ми будемо отримувати курси валют для нашого сайту. Використовувати для цих цілей будемо API стороннього сервісу, який пропонує легко отримати необхідні дані.

Використовуємо API для отримання курсу валютВикористовуємо API для отримання курсу валют

Де нам доведеться вирішувати цю задачу? Найчастіше в інтернет-магазинах. Тут ціни товарів часто прив’язуються до долара і зберігаються саме в доларах. Але на сторінках сайту ціни вже необхідно виводити в національній валюті. Відповідно, нам необхідний курс долара. Власне, для цих цілей можна створити додаткову настройку на сайті, в якій буде зберігатися курс. При зміні курсу достатньо лише змінити цю настройку.

Однак, ручне зміна курсу не завжди зручно. Особливо, коли курс нестабільний і часто змінюється. Хотілося б, щоб курс змінювався автоматично і оперативно. Для цього ми і будемо використовувати отримання курсу від стороннього сервісу.

Давайте визначимося, з чим ми будемо працювати. Для роботи я використовую результат уроку Contenteditable — редагування вмісту «на льоту». Урок 3. В якості прикладу будемо використовувати API українського сервісу – Приватбанку. При необхідності ви легко зможете знайти відповідні сервіси в інших країнах.

Отже, чекаю вас у відео версії уроку, де ви знайдете докладний коментування коду. На цьому наш урок закінчено. Удачі і до нових зустрічей!