Висновок функцій в PHP як загальнозміцнюючий засіб

172

Від автора: мужики! Жінки готують проти нас «підлий» змова! Шляхом ласки, ніжності і любові вони змушують чоловіків робити необдумані вчинки: дарувати їм квіти, балувати цукерками і купувати гарні речі. Для досягнення своїх «злісних» цілей дівчата застосовують різні гастрономічні витребеньки»: смачні борщі, котлети і млинці. Єдиним «протиотрутою» проти жіночих хитрощів є серверні мови програмування. Сьогодні ми підвищимо резистентність «слабких» чоловічих організмів шляхом розгляду виведення даних функцій PHP.

Echo та інші

Основною функцією PHP для виведення строкових даних є echo. Простий приклад виводу рядка:

Висновок функцій в PHP як загальнозміцнюючий засіб

Також варто враховувати, що після виконання echo не повертає ніяких значень, тому перехоплювати нічого.
Крім рядків дана функція дозволяє повертати значення змінних:

В результаті виконання даного коду отримаємо аналогічний (попереднього) результат. Щоб вивести ім’я змінної (а не значення), екрануйте його одинарними лапками, і передайте функції echo:

Висновок функцій в PHP як загальнозміцнюючий засіб

Аналогом попередньої функції являє print().Вона служить для виводу рядків. Щоб ввести в дану функцію PHP параметри, достатньо вказати в дужках значення рядка. Приклад:

“);
print($str);
?>

При цьому використання круглих дужок необов’язково. Можна отримати аналогічний результат, якщо після виклику функції просто вказати рядок у подвійних (або одинарних) лапках:

‘;
print “Приклад виводу рядка за допомогою функції print”;
?>

Висновок функцій в PHP як загальнозміцнюючий засіб

Для виведення масиву в PHP використовується функція print_r(). Приклад:

‘125’, ‘c’ => ‘anana’, ‘a’ => ‘x’, ‘z’);
print_r ($ar);
?>

Висновок функцій в PHP як загальнозміцнюючий засіб

В PHP є ще кілька подібних функцій. Всі вони служать для відображення рядків, оформлені згідно з заданими параметрами. Але їх ми розглянемо в одному з наступних матеріалів, присвячених цій тематиці.

Трохи про синтаксис функцій

Тепер розглянемо, як вводити функції PHP, їх виклик і передачу параметрів. Для цього ми створимо власну функцію:

В даному прикладі myfunc() приймає один аргумент (змінну $f). Створена нами функція отримує значення змінної і виводить його на екран. Для цього ми використовували echo.

Функція може не приймати параметрів, але повертати заданий в тілі значення. Для цього використовується оператор return, після якого вказується значення, що повертається, або змінна. Наприклад, при виконанні наведеного нижче коду ми отримаємо аналогічний результат:

При цьому ми не передаємо в нашу функцію ніяких аргументів, і вона виводить тільки те значення, яке вказано після оператора return.

Ну, як, мужики! Ви відчуваєте, як послаблюється вплив жіночих чар? Як ви стаєте самими собою, звільняючись від впливу своїх дівчат і дружин. Не знаю, як вам, а мені не допомагає. Піду я краще дружину з роботи зустріч і куплю їй смачне морозиво. А вона мене за це поцілує і приготує смачну вечерю Висновок функцій в PHP як загальнозміцнюючий засіб