Vk, просто vk: mail.ru group оголосив про ребрендинг

12

Вітчизняний інтернет-холдинг mail.ru group змінить ім’я. Про майбутній ребрендинг в ході корпоративного заходу оголосив генеральний директор компанії борис добродєєв, на якого посилається агентство «інтерфакс».

За словами глави інтернет-гіганта, ребрендинг, який відбуватиметься поетапно, стане логічним продовженням анонсованої в минулому році концепції розвитку екосистеми з соціальною мережею вконтакте в центрі. Справа в тому, що 100% активної аудиторії рунета знайомі з брендом vk і 67% з них користуються цією соціальною мережею щодня. А ось про те, що він користується продуктами mail.ru group, знає далеко не кожен користувач екосистеми, через що у них створюється відчуття, що всі ці сервіси розроблені різними брендами.

Mail.ru group не тільки змінить власну назву на vk, але і додасть відповідну приставку до кожного продукту. Наприклад, всі рекламні сервіси mail.ru group перетворяться на» vk реклама«, а платформа оголошень» дзига «стане сервісом»vk оголошення”. Правда, деякі старі і популярні сервіси, на зразок «однокласників», збережуть свої колишні імена, але отримають візуальні позначки про зв’язок з новим ім’ям групи. Відтепер всі проекти групи компаній будуть об’єднані єдиним обліковим записом vk id, платіжною системою vk pay і підпискою vk combo.

” що це буде означати на практиці — vk з’явиться в кожному продукті. Ми будемо створювати все нові продукти під брендом vk», — заявив добродєєв, коментуючи найбільший в історії холдингу ребрендинг.

Крім зміни імені компанія також оголосила про швидкий запуск нових продуктів. У їх числі-ігрова платформа “vk ігри«, націлена на російську аудиторію, і відеосервіс»vk відео”. А під брендом vk devices планується випускати розумні гаджети.

Ребрендинг, як уже говорилося, відбудеться поетапно і компанія планує завершити його в наступному році. При цьому керівництво зазначає, що ніяких змін в операційній структурі бізнесу або звітності це за собою не спричинить.