Вконтакте щедро платить користувачам за знайдені вразливості

231

Від автора: Вконтакте виплатила стороннім програмістам більше 78 тис. доларів за знайдені вразливості в системі безпеки соціальній мережі. Про це повідомляє прес-служба ресурсу.

За знайдені вразливості в системі безпеки соціальній мережі «ВК» виплатила програмістам (користувачам платформи HackerOne) винагород на суму понад 78 тис. $. Прес-служба компанії повідомляє, що всього винагорода виплачувалася 167 разів. При цьому тільки кожен 14 повідомлення було вартим (описувало серйозну «діру»). Всього в програмі, організованій на HackerOne, брало участь понад 170 розробників та фахівців з питань безпеки в інтернеті.

HackerOne –це популярна міжнародна платформа, місце зустрічі експертів у сфері кібербезпеки і незалежних розробників, які за знайдені в системах популярних ресурсах уразливості тут можуть отримати гідну винагороду. Вітчизняна соціальна мережа стала учасником проекту тільки в минулому році.

«Вконтакте» є найбільшим соціальний ресурсом в Європі. Його аудиторія налічує понад 350 млн. користувачів. Щомісячна відвідуваність соцмережі становить близько 90 млн. чоловік.