Вконтакте забезпечить обраних видавців новим засобом розсилки

255

Від автора: Вконтакте готує до запуску новий інструмент, з допомогою якого видавці ексклюзивного контенту зможуть надсилати приватні повідомлення передплатникам своїх спільнот.

Вітчизняна соціалка запустить новий засіб «особистої» розсилки. З його допомогою спільноти зможуть надсилати особисті повідомлення своїм передплатникам. Як розповів представник компанії, інструмент не стане масовим. Доступ до нього отримають лише деякі партнери «Вконтакте». Наприклад, видавці ексклюзивного контенту.

Глава прес-служби соціального ресурсу Євген Красніков зазначив, що засіб розсилки буде надаватися на безкоштовній основі. Першим хто скористається новим функціоналом, стане спільнота фанатів «Бі-2». З його допомогою передплатники групи будуть повідомлені про вихід нової пісні та кліпу улюбленої групи.

Згідно з даними статистики, аудиторія цієї спільноти становить понад 850 тис. передплатників. При цьому особисте повідомлення не отримають ті користувачі, які у параметрах свого профілю «Вконтакте» встановили відповідні налаштування приватності.

Тестування системи «конфіденційних» повідомлень було запущено соціальної платформою восени минулого року. А на початку поточного «Вконтакте» розробила і випустила відкритий API, за допомогою якого компанії можуть вести двосторонній обмін повідомленнями з передплатниками, використовуючи для цього власні сервіси і додатки.