Власники gta: the trilogy – definitive edition можуть отримати ще одну гру rockstar безкоштовно

33

Після того як минулого місяця була випущена досить провальна gta: the trilogy – definitive edition, rockstar надала власникам ремастера копії старих ігор безкоштовно в якості вибачень. Тепер же розробники вирішили зробити ще один подарунок власникам – ви можете запросити безкоштовну копію gta v: premium edition, gta iv: complete edition, la noire, bully: scholarship edition або max payne 3 в святковий період.

Ця пропозиція доступна для власників трилогії-ремастера на пк або для тих, хто купить її до 5 січня 2022 року. Вам потрібно буде зайти в rockstar store до цієї дати, щоб отримати одну з п’яти ігор (або ви можете отримати замість цього купу безкоштовних віртуальних грошей для gta v або red dead redemption 2).

Це частина різдвяних пропозицій rockstar, і зараз у них теж почався розпродаж. Основні знижки включають ремастер gta trilogy зі знижкою 20%, rdr2 зі знижкою 66% і gta v зі знижкою 50%.

Якщо ви пропустили вихід gta trilogy, то вона не тільки була жахливою при запуску. Rockstar видалив її з продажу майже так само швидко, як вона з’явилася в магазині. Розробники вибачилися і розібралися з деякими проблемами, а потім повернули стару трилогію і ремастери на продаж.

Самий останній патч-ремастер виправив дощ там, де його бути не повинно, і безліч неправильних орфографічних помилок на різних вивісках. Моддери також взяли на себе частину роботи над виправленнями орфографії.