Все більше ресурсів з видачі Google переходять на HTTPS

199

Від автора: за першу половину поточного місяця в топової видачі Google значно зросла кількість ресурсів, що використовують захищену версію протоколу HTTP. Про це свідчать дані, отримані в ході досліджень декількома сервісами аналітики.

За перші два тижні серпня в топової видачі пошукової системи значно збільшилося число сайтів, побудованих на основі HTTPS. Як показують результати досліджень, проведених сервісами аналітики Mozcast і RankRanger, на початку місяця коэффициентная частка таких сайтів з видачі (за різними запитами) становила 2,9. А до середини серпня цей показник зріс майже до 3,2.

Згідно даних статистики, наданих сервісом Mozcast, на початку місяця в топової частині видачі Google було зафіксовано близько 34% сайтів, які перейшли на HTTPS. Через два тижні їх частка зросла до 35,6%.

Представники пошукової системи пояснили, що останнім часом не збільшували силу впливу даного фактора на результати ранжування видачі. Підвищення кількості ресурсів, що використовують захищену версію HTTP, пов’язано з бажанням самих власників перевести свої сайти на більш безпечний протокол.

У червні поточного року представник Google Гері Илш повідомляв про те, що в даний час HTTPS використовує близько третини ресурсів, проіндексованих пошуковою системою. А також, що вплив цього фактора ранжування буде поступово збільшуватися.