Вийшов mini-itx-корпус inwin a1 prime з цокольним rgb-підсвічуванням

11

Компанія inwin почала продажі корпусу a1 prime, призначеного для створення настільних комп’ютерів в невеликому форм-факторі. Виріб пропонується в рожевому, білому і чорному колірних варіантах.

Тут і нижче зображення inwin

Корпус має розміри 357 х 224 х 273 мм.ліва бічна стінка виготовлена із загартованого скла, а в нижній області є оригінальна адресована підсвічування argb.

В оснащення спочатку входять бічний і тильний вентилятори діаметром 120 мм з підсвічуванням, а також блок живлення потужністю 750 вт з сертифікацією 80 plus gold. Керувати роботою підсвічування і синхронізувати її з іншими компонентами можна за допомогою технології asus aura sync, gigabyte rgb fusion, asrock polychrome sync або msi mystic light sync.

Допускається монтаж материнських плат mini-itx. Є тільки два слоти для карт розширення з можливістю застосування дискретного графічного прискорювача довжиною до 320 мм. Висота процесорного кулера не повинна перевищувати 160 мм.

В системі можна задіяти два накопичувача типорозміру 2,5″. На верхню панель виведені два порти usb 3.0, стандартні гнізда для навушників і мікрофона. При необхідності можна розгорнути систему рідинного охолодження з тильним радіатором формату 120 мм.