War of dragnorox-безкоштовна mmo з класичним набором рольової гри і данжен майстрами

20

Геніальність everquest і dark age of camelot не дає спокою розробникам, так що вони вирішили повернути до життя хоч частинку тієї епохи.

Дійсно, деяких геймерів в дитинстві дуже вразили світи класичних багатокористувацьких рольових ігор. Вони виросли, стали геймдизайнерами і спробували створити щось схоже, але своє.

Ймовірно, саме за описаною схемою народилася ідея war of dragnorox . Розробники виконали всі вимоги сучасних шанувальників фентезі та рольових ігор: великий новий світ з грибами і будиночками в стилі фахверк, безглузді обладунки, магія, пафос і смішні назви.

Новий для гравців світ називається моргат. Світ хоче захопити злий маг драгнорокс. Лиходія і його поплічників треба зупинити, витративши багато часу і сил на прокачування і збір предметів. В якості сюжетної опції пропонується винищення всіх відьом, чарівників, магів, чаклунів, шаманів, чорнокнижників та інших диваків. Геноцид магії оголосив якийсь король гномів.

Найцікавіша фішка, пропонована розробниками – данжен майстри. Ніякого іі або нейромереж, тільки живі люди, найняті для створення унікального досвіду проходження. Система як в настільних версіях d&d: кожен день виходить новий контент для гравців. Тільки уявіть, що такий вивалив на зібрану групу для рейду унікальний досвід і все від несподіванки загинули. Звучить весело!

Знайдеться ще більш приємний для геймерів аспект – гра стане не тільки безкоштовною, але також обійдеться без мікротранзакцій, лутбоксів і всього іншого. Розробники вважають, що нормальний гравець повинен домогтися всього сам.