WordPress плагін для лайків

20

Від автора: вітаю вас, друзі. У цій невеликій статті ми з вами познайомимося з ще одним плагінів для WordPress плагін для лайків. Плагінів такого роду для WordPress існує десятки і сотні. Дуже багато хто використовує в своїй роботі сторонні сервіси, наприклад соціальні мережі Facebook або Вконтакте. Але що робити, якщо ви хочете просто кнопку для лайків, без інтеграції з іншими сервісами? Давайте подивимося.

Отже, для вирішення завдання ми скористаємося плагіном WP ULike. Плагін не вимагає інтеграції зі сторонніми сервісами і просто виконує свою роботу: додає кнопку, натиснувши на яку можна лайкнути або дизлайкнуть статтю, коментар, сторінку і т. д.

Приступимо до встановлення плагіну.

WordPress плагін для лайків

Плагін успішно встановлений і в меню з’явився новий розділ WP ULike з трьома пунктами меню:

WP ULike Settings — налаштування плагіна;

WP ULike Statistics — як не складно здогадатися, тут знаходиться статистика;

About WP ULike — інформація про плагіні лайків.

WordPress плагін для лайків

Плагін вже за замовчуванням має відповідні налаштування і повинен працювати. Давайте перевіримо. Перейдемо на сайт WordPress і перевіримо, чи є кнопка лайка для статей, коментарів та інших матеріалів сайту. Дійсно є така.

WordPress плагін для лайків

Відмінно! Для статей кнопка є. А щодо коментарів? І тут також все в порядку.

WordPress плагін для лайків

Ну що ж, спробуємо перевірити, чи працює система лайків.

WordPress плагін для лайків

Працює! При кліці по пальця вгору відбувається лайк оцінка статті збільшується, а іконка змінює свій вигляд. Клікнувши по ній повторно, ми дизлайкнем матеріал, тобто знімемо свій оцінку, якщо передумали або помилилися.

До речі, якщо оновити сторінку, то внизу з’явиться список тих, хто лайкнув матеріал.

WordPress плагін для лайків

На сторінці налаштувань ми можемо змінити, наприклад, вигляд іконок. Наприклад, якщо мені захочеться змінити іконку дизлайка і замість червоного пальця вгору поставити більш очікувану іконку палець вниз, то це легко зробити, завантаживши власну іконку.

Ну а на цьому ми, мабуть, будемо завершувати сьогоднішню статтю. Якщо ви тільки починаєте своє знайомство з WordPress і хотіли б вивчити інші корисні плагіни, тоді рекомендую вам познайомитися з цими уроками. Удачі!