Як бути в курсі подій.

12-22-2018

Як бути в курсі подій.

У Желєзноводську пройшов пленум міської Ради ветеранів, на якому було розглянуто ряд питань, серед основних – майбутнє святкування 70 – річчя Великої Перемоги. Також була заслухана інформація про підсумки виборів, що відбулися в первичках. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі 10 причин, почему новый ЖК Броваров «Квартал Аллей» — именно то, что вам нужно.
Як розповів голова Ради Володимир Пуховский, роботу цієї громадської організації він прагне побудувати таким чином, щоб представники старшого покоління були в курсі всіх подій, що відбуваються в місті, і на кожному засіданні актив міг отримати вичерпну інформацію про те, вирішенням яких проблем займаються місцеві влади, і що нового відбувається в різних сферах життєдіяльності муніципального освіти.
З цією метою на пленум був запрошений представник міської прокуратури Руслан Тищенко. Він розповів присутнім про роботу антикорупційної спрямованості, яка проводиться в Желєзноводську, а пенсіонери, в свою чергу, визначили коло питань, відповіді на які вони хотіли б почути на наступній зустрічі з працівниками правоохоронних органів.