Як дізнатися свій apple id

24

iphone – це не тільки крутий гаджет на який можна закачати купу іграшок, картинок і тд. Власникам смартфона потрібно запам’ятати деяку важливу інформацію, наприклад apple id. Apple id можна назвати своєрідним ім’ям, яке присвоюється користувачеві. Воно необхідне для того, щоб користуватися деякими функціями і службами. Хочете завантажувати ігри з app store? без id не вийде. Для того щоб купити музику в itunes store теж потрібно знати id. Саме тому варто запам’ятати дані від apple id. Але якщо ви все ж безслідно загубили їх, то можна спробувати виправити становище.

Реєстрація

1. Перейти по ссылкеappleid.apple.com/ru і вибрати пункт»знайти apple id”.

2. Далі буде потрібно ввести ім’я, прізвище, кілька поштових скриньок.

3. У разі, якщо на попередньому кроці дані були введені вірно, то система попросить ввести дату народження. Якщо ж, була вказана невірна інформація, доведеться згадувати правильну електронну адресу. Спробуйте кілька разів перевірити дані, що вводяться, можливо при реєстрації ви використовували верхній регістр.

4. Потім потрібно буде визначитися з методом відновлення інформації. Є всього два варіанти: за допомогою електронної пошти і за допомогою введення деяких даних. Тобто в першому випадку інформація прийде на e-mail, якщо ж вибрати другий метод, то потрібно буде дати відповіді на ряд питань, які були обрані в процесі реєстрації

5. Після проходження аутентифікації потрібно буде задати новий пароль, який повинен відповідати певним вимогам. Мінімальна довжина комбінації-8 символів.

Відкрити “налаштування”

Є і більш простий спосіб дізнатися apple id, але використовувати його можна, якщо раніше на гаджеті був налаштований сервіс icloud. Потрібно просто відкрити розділ налаштувань і вибрати потрібний пункт.

За допомогою itunes store

Якщо перші два методи нічим не допомогли, то можна спробувати піти іншим шляхом. Відкриваємо itunes store і дивимося вгору. Якщо пощастить, то там буде розташовуватися ідентифікатор облікового запису. Метод може і не спрацювати, тому не варто занадто на нього сподіватися.

Висновок: якщо раптом ви ніяк не можете згадати id, то при наявності певних даних дізнатися його нескладно. Але щоб уникнути подібного конфузу, краще запам’ятати або записати дані, так як вони мають певне значення. Сподіваємося, що поради, описані в статті, допомогли вам успішно завершити операцію відновлення.