Як додати нові кнопки в меню харчування android 11 за допомогою power menu controls

18

У своїй новій операційній системі android 11 компанія google радикальним чином змінила інтерфейс меню, яке з’являється, коли ви натискаєте і утримуєте кнопку включення свого пристрою.

При цьому користувачі отримали можливість додавати сюди свої власні кнопки для управління пристроями розумного будинку з програми google home, а також зі сторонніх додатків. Однак, зараз мало хто з розробників програмного забезпечення скористався нововведенням.

Одним з перших середовищ них став творець програми power menu controls , яке дозволяє додавати в меню харчування android 11 кнопки для управління безліччю функцій вашого телефону. Як це працює?

2. після запуску power menu controls дайте додатку дозволу для доступу до системних налаштувань, а також дозвіл малювати поверх інших додатків. Зробити це найпростіше по черзі натискаючи на кнопки у верхній частині головного екрану програми.

3. повернувшись в додаток виберіть елементи управління, які ви хочете додати в меню харчування зі списку на головному екрані програми.

4 . натисніть на кнопку включення вашого телефону щоб відкрити меню харчування, а потім натисніть кнопку меню з трьома точками в правому верхньому куті і виберіть “додати віджети”.

5. на наступному екрані натисніть у нижньому лівому куті на кнопку “показати інші програми«, а потім виберіть» power-menu-shortcuts” зі списку. Встановіть позначку навпроти кожного з параметрів, а потім натисніть “зберегти” в нижній частині екрана.

6 . тепер відкрийте меню живлення, натиснувши і утримуючи кнопку включення. Тут вам, ймовірно, доведеться переключити елементи керування з будь-яких перемикачів google home, які ви, можливо, додали в це меню раніше, а також інших додатків на щойно додані кнопки.

Для цього торкніться заголовка над наявними віджетами і в переліку програми виберіть power menu controls. Система запам’ятає ваш вибір і в майбутньому ви зможете отримати доступ до цих перемикачів відразу ж після натискання на кнопку включення.

схожі матеріали: