Як користуватися перекладачем слів

10-30-2019
https://www.m-translate.com.ua/images/icon.gif


Це додаток доступний тільки для пристроїв з iOS.

З ним ви зможете легко і швидко перекладати тексти та веб — сторінки і спілкуватися з людьми на 100 мовах. А новий режим роботи без підключення до інтернету дозволить не хвилюватися про витрати на роумінг. ● Переклад на більш ніж 100 мов. ● Читання перекладених фраз вголос (на вибір доступні чоловічі і жіночі голоси). Перемикання між різними регіональними варіантами мови. ● Словники, синоніми, тлумачення багатозначних слів. * Ваша пробна безкоштовна підписка буде автоматично конвертована в платну підписку, якщо оновлення не буде відключено не пізніше, ніж за 24 години до закінчення пробної безкоштовної підписки.  Також хочемо вам порекомендувати https://www.m-translate.com.ua/

Зверніть увагу: невикористане час безкоштовної передплати (якщо запропоноване) буде втрачено, якщо ви придбаєте преміум підписку протягом ознайомлювального безкоштовного періоду. * Ви можете скасувати підписку або безкоштовний пробний період у будь-який час, використовуючи налаштування передплати у вашому iTunes профілі. Для того, щоб уникнути списання грошових коштів, необхідно відключити автоматичне оновлення протягом 24 годин до закінчення безкоштовного пробного періоду або періоду передплати. Зміни вступлять в силу в день після закінчення поточної підписки, і вам будуть надані функції безкоштовної версії. com/ privacy — policyДля використання програми необхідно встановити з’єднання з інтернетом. Для роботи в автономному режимі вам потрібно завантажити на пристрій мовні пакети.
Версія. — Підтримка параметрів ярликів Щоб поліпшити наш додаток для вас, ми регулярно додати оновлення з поліпшеннями як швидкості, так і надійності. Якщо вам подобається iTranslate, не могли б ви приділити трохи часу і написати відгук. Ми були б дуже вдячні.

Якимось невідомим чином  версія запросила перехід на Pro. Потім виставила мені рахунок  за додаток, яким я скористався, від сили пару раз, і яким давно не користуюся, через свою непрактичність. Переконливе прохання розробнику, поверніть гроші за продукт, яким я НЕ користувався.
Зовсім не варто завантажувати, відразу при спробі відкрити додаток запитує оплату.

З допомогою сімейного доступу додатком зможуть користуватися до шести учасників .