Як купити квартиру

11-14-2018

Как купить квартиру
Зі свого боку, ми завжди перевіряємо судові реєстри аж до Європейського суду з прав людини на предмет наявності судових позовів у компанії – забудовника, підрядника та пов’язаних з ним осіб. Такі позови можуть бути з боку незадоволених покупців, міських органів, обурених сусідів. Також вивчаємо питання про наявність арешту, заборони відчуження, іпотек, і звичайно, права користування/власності на землю під будівництво.
Також хочемо вам порекомендувати купить квартиру во Львове цены
Тут варто звернути увагу, що схожа за звучанням Декларація про початок підготовчих робіт не дає права будувати, на підставі такої декларації може підготовлятися ділянку перед планованим будівництвом — вирубка дерев, очищення території та вивіз сміття. Важливо відрізняти підготовчі та будівельні роботи.
Серед таких документів може бути величезна різноманітність підстав — землю забудовник може купити, прийняти в дар, отримати у спадок, орендувати (у фізособи, у міста, у Укс), мати право забудови і т. д. найважливіше тут приділити увагу таким моментам — цільове призначення землі, термін оренди, наявність співвласників. Цільове призначення повинно відповідати тому, що є в проекті, не індивідуальне будівництво!! Інакше можна проспонсорувати приватний будинок з басейном (ситуація не вигадана). Як би Вас не переконували в безпеці, це ризик.
Тут хотілося б зробити невеликий відступ щодо платоспроможності компанії. У нашій практиці були випадки невиконання компанією – забудовником умов договору. Будівництво так і не розпочалося через відсутність у компанії дозвільних документів. Покупець закрив очі на деякі хитрощі забудовника, у вигляді вигідною ціни за квадратний метр і поплатився за це. Повернення грошей в даній ситуації можливий тільки шляхом судових позовів і тривалих переговорів.
Два основних шляхи, які ефективні – витребування сплачених коштів та визнання майнових прав на квартиру, якої може і не бути. Адже згідно з договорами, право власності на квартиру Ви отримуєте після передачі Вам забудовником правовстановлюючих документів. Однак, якщо будівництво затягується і у Вас виникають сумніви, варто визнати Ваше майнове право на квартиру, яку ще й не збудували.