Як налаштувати форму зворотного звязку на сайті

21

Від автора: вітаю вас, друзі. Дана стаття буде продовженням статті, в якій ми реалізовували надсилання даних форми на сервер без перезавантаження сторінки. Тут ми продовжимо цю тему і дізнаємося, як прийняти дані на сервері і реалізувати відправку форми на електронну пошту (email). Отже, давайте налаштуємо форму зворотного зв’язку і додамо можливість її відправки на email.

Вихідні файли поточної статті ви можете завантажити за посиланням.

У цьому уроці ми зробимо все максимально просто і своїми силами. Зокрема, для відправки листів ми скористаємося спеціальною функцією PHP під назвою mail(), яка раніше часто використовувалася для відправки листів.

Почнемо з синтаксису функції mail. Дана функція має три обов’язкових параметра і два опціональних (не обов’язкових). Обов’язкові параметри:

to — email одержувача (також можна вказати кілька адрес, перерахувавши їх через кому);

subject — тема листа;

message — текст листа.

З опціональних параметрів практично завжди використовується тільки перший, який відповідає за заголовки листа: кодування, відправник, тип письма та ін.

Давайте спробуємо відправити лист, використовуючи дану функцію. Зробимо це у файлі mail.php, в якому ми беремо дані з форми. Новий код даного файлу буде таким: