Як орендувати сервер

3-14-2019

Как арендовать сервер
Для великих і складних проектів ми пропонуємо оренду фізичних серверів на базі платформи Supermicro, що поєднує в собі відмінну продуктивність, широкі можливості, привабливу ціну.
Також хочемо вам порекомендувати аренда сервера с видеокартой
Ви можете створити свою конфігурацію сервера і дізнатися його вартість, або скористатися послугою розміщення Вашого сервера в нашому власному дата – центрі. Можливі комбінації базових дисків ви можете узгодити з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою. Можливі комбінації базових дисків ви можете узгодити з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою. Можливі комбінації базових дисків ви можете узгодити з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою. Можливі комбінації базових дисків ви можете узгодити з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою. Можливі комбінації базових дисків ви можете узгодити з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою. Можливі комбінації базових дисків ви можете узгодити з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою. Можливі комбінації базових дисків ви можете узгодити з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою. Можливі комбінації базових дисків ви можете узгодити з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою.
Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.
До 4 – х адрес на одну одиницю обладнання безкоштовно, більша кількість — за додаткову плату).
Планований обсяг трафіку (Гб в місяць).
Нашим клієнтам доступний розміщення нестандартного обладнання (tower, nettop і інші конфігурації). Просто зв’яжіться з нашими фахівцями і отримаєте фахову консультацію та вигідну пропозицію .
Комплексне рішення для розміщення значного обсягу серверного обладнання.
Стійку і необхідну кількість джерел безперебійного живлення надає провайдер.
Для портів 1Gb/ s трафік оплачується за фактично утилизируемой смузі за схемою «Burstable rate».
Ми надаємо Вам виділений сервер, працювати з яким так же просто і легко, як і з віртуальним хостингом.
Наші фахівці установлять, налаштують і забезпечать стабільну роботу всього програмного комплексу. Вам залишається управляти своїми сайтами, а технічну сторону хостингу – інтерфейси, адміністрування і безпека – ми беремо на себе.
Для вас це буде виглядати як звичайний віртуальний хостинг. Ви можете безкоштовно створити на сервері до 50 віртуальних майданчиків – (див. Кожна майданчик має окремий ftp – доступ і може вмістити до 99 доменних імен.