Як підвищити ТІЦ сайту самостійно?

218

Від автора: як підвищити ТІЦ сайту самостійно? Це те питання, яке не дає спокою багатьом веб-майстрам. Але насамперед потрібно розібратися, що це взагалі таке і яка від нього користь. Про це буде написано сьогодні.

Як підвищити ТІЦ сайту самостійно?

Ви навіть не уявляєте, скільки статей в неті написано про ТІЦ. Їх так багато, що навіть пару десятків статей не буде складати 1% від всіх. Люди пишуть про те, що це таке, які у них цілі щодо ТІЦ, як вони його підвищували і т. д.

Що ж, піду і я за таким же планом, внісши до нього деякі роздуми особисто від себе. Для початку нам треба розібратися з визначенням. ТІЦ – це тематичний індекс цитування. Я подумав, що краще самих творців Яндекса, які і придумали цей показник, ніхто пояснити не зможе. Тому ось посилання на офіційне визначення.

Зокрема, у світі вчених є такий показник, як ІЦ. Він визначає авторитетність вченого за кількістю посилань на його праці в інших джерелах. Тобто пише інший вчений якусь статтю або книгу і якщо він у ній в якості одного з джерел згадує працю іншого вченого або хоча б його прізвище, то у другого зростає авторитет./p>

Це дуже хороший приклад, тому що абсолютно також все виглядає в сайтобудуванні. Наприклад, ви написали на свій блог якийсь дуже цікавий матеріал. Якщо він викликав великий інтерес у інших, то з часом на нього будуть з’являтися посилання з інших сайтів. Зокрема, інші блогери вкажуть у своїх постах про те, що там-то і там вони знайшли корисну інформацію, поділитися своїми думками на цей рахунок.

При цьому тут є одне АЛЕ. Знову повернемося до прикладу з вченими. Один з них провів якесь дослідження і написав про нього. Якщо на це дослідження почнуть посилатися інші авторитетні вчені, то це явна ознака якості самого дослідження, а також плюс до репутацію того, хто його провів. Якщо ж якийсь горе-вчений посилається на нього, то це ще не ознака якості.

До чого все це? До того, що в першу чергу ТІЦ підвищується за рахунок ЯКОСТІ, а не КІЛЬКОСТІ. Причому якість важливіша настільки, наскільки це тільки можливо. Навіть одне посилання з дуже авторитетного ресурсу може принести більше користі, ніж 40 з невідомих пошуковику місць.

Гаразд, з визначенням Тіцу ми розібралися. Також усвідомили дуже важливу інформацію щодо його підвищення. Ну самі подумайте зараз. Якщо б ви були молодим ученим. І раптом на ваші труди починають посилатися вчені, які відомі в усьому світі. Що станеться? Та ви самі з часом ввійдете в їх коло.

Яка користь від показника ТІЦ?

Як підвищити ТІЦ сайту самостійно?

Ну та гаразд, а навіщо його підвищувати, цей самий ТІЦ? У мережі дуже багато думок, всі думають по-різному. І все ж знайти щось, що близько до істини, можливо. Зокрема, вже давно доведено, що тематичний індекс цитування істотним чином не впливає на позиції сайту. Підкреслюю, істотним чином. Саме по собі позитивний вплив може бути.

Коротше, за рахунок лише цього показника в топ ви не вийдете. У приклад цього можна привести масу прикладів видачі, коли вище виявляються сторінки, на яких просто краще оптимізований контент, але при цьому низький ТІЦ або його взагалі немає.

Так яку користь приносить цей показник? По-перше, великий ТІЦ сприяє тому, що ваш сайт буде розташовуватися вище в Яндекс. Каталозі. Це дуже авторитетний каталог. Звісно, лише за умови, що ваш сайт вже доданий туди. Якщо ні, то цей варіант вам не підходить. Очевидно, що сайти з великою ТІЦ розташовуються в цьому каталозі вище і отримують з нього певний трафік.

По-друге, чим більше якісних зворотних посилань на сайт, тим швидше на ньому індексуються нові матеріали. Наприклад, на такі сайти, як Вконтакте або Твіттер дуже багато зворотних посилань, адже це одні з найпопулярніших соц. мереж. Завдяки цьому нові пости на цих сайтах індексуються за лічені секунди.

По-третє, високий ТИЦ дозволяє власникові такого сайту заробити на посиланнях. Взагалі це основна причина його підвищення. Погодьтеся, перші дві не особливо привабливі.

Чому високий ТИЦ допомагає заробити на посиланнях? Тут все очевидно. Є біржі, на яких можна заробляти, продаючи посилання зі свого сайту. Чим вище авторитет вашого сайту в очах Яндекса, тим дорожче ви можете продати посилання з нього.

Є різниця: ваші послуги з телеекрану порекомендує якийсь дуже відомий чоловік, або ж ці рекомендації будуть виходити від таких же невідомих широкого кола людей, як і ви? У якому випадку ви отримаєте більше користі? Звичайно, якщо вас порекомендує відома особистість.

Точно те ж саме з сайтами. В цілому, сайт з ТІЦ від 100 може продавати посилання в десятки разів дорожче, ніж ресурс з показником 10.

Але тут є підводні камені. Щоб розвинути великий ТІЦ у свого ресурсу, потрібно багато років працювати над ним. Продаж посилань дозволяє швидко заробити, але швидко заспамливает проект, в результаті чого одного разу він може просто отримати фільтр АГС від Яндекса, що призведе до значного просідання позицій в пошуку. По суті, авторитет буде дуже сильно знижений, хоча шанс вийти з під фільтра залишається.

Як підвищити ТІЦ сайту: правильний і неправильний спосіб

Чи знаєте ви, який самий правильний спосіб підвищення цього показника? Я вам скажу: нічого спеціально не робити для підвищення ТИЦ! Можливо, ви здивуєтеся, але це і є самий оптимальний шлях. Як правило всі ті, хто спеціально намагається підвищити цей показник, в результаті нічого доброго не отримують.

Давайте розберемо основні НЕПРАВИЛЬНІ способи підвищення ТІЦ:

Прогін по каталогах. Сподіваюся, найближчим часом цей спосіб помре, тому що шкоди від нього набагато більше, ніж користі. Ми вже говорили про те, що головним критерієм є якість посилань. У випадку з каталогами це неможливо, так як є всього кілька авторитетних каталогів, додавання в які може принести користь. Всі інші, як правило, являють собою лінкопомийки тобто сайти, заспамленние посиланнями вище всяких можливих меж.

Купівля посилань. Це досить великий інтернет-бізнес. Покупка посилань поки ще не збирається вмирати, але очевидно, що це неправильний шлях. Це спроба обдурити Яндекс. Якщо повернутися до прикладу з вченими, то це все одно, що якби ви підкуповували вчених, щоб вони посилалися і рекомендували ваші труди. По-перше, це не буде справжньою гарантією якості. По-друге, обман рано чи пізно розкриється. Яндекс – дуже мудра система, невже думаєте її обдурити?

Ну гаразд, а як підвищити тіц сайту самостійно правильним чином? От в тому то і справа, що у вас не повинно бути таких цілей. Те, що веб-майстри ставлять собі якісь цілі щодо підвищення ТІЦ це їх право, але по-хорошому ви не повинні звертати істотної уваги на цей показник. Він повинен рости сам за рахунок хороших матеріалів на вашому сайті.

Наприклад, ви написали про рішення якоїсь проблеми, про яку раніше ніхто не знав. Можна передбачити, що ви отримаєте певну кількість зворотних посилань на цю статтю. Чи може ви просто написали дуже корисну інформацію, зібрали в ній більше інформації, ніж конкуренти. Також можна очікувати посилань на неї, якщо вона буде дійсно кращою.

Загалом, ось він правильний шлях підвищення тематичного індексу цитування. Шлях природного приросту за рахунок якісних матеріалів. Це довгий шлях, але зате через багато років ви чесним шляхом прийдете до того, що ваш ресурс буде авторитетним і не буде ніяким чином обманювати пошукові системи. Це найкраща винагорода за багаторічні труди!