Як правильно купити квартиру.

3-14-2018

Як правильно купити квартиру.
Купуючи нову нерухомість, доводиться витрачати не тільки кошти, але й час на прийняття рішення, щоб правильно купити квартиру в новобудові. Розглянемо варіанти і ризики придбання житла. По-перше, для залучення коштів забудовник знижує стартову ціну житла. У той же час, маючи готовий об’єкт на «виданні», власник збільшує вартість. По-друге, за час будівництва можуть виникнути форс-мажорні обставини (довгобуд, інфляція, банкрутство забудовника тощо). Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі это чудо.
Тому інвестору в кращому разі доведеться довше чекати і доплатити гроші, у гіршому – вимагати повернення частини коштів. Готову нерухомість можна помацати, оцінити необхідність ремонту (вікна, комунікації), тобто відразу оцінити реальну фінішну вартість. Можна переконатися в зручній інфраструктурі і не гадати, наприклад, чи зможете Ви через пару років влаштувати дитину в садок. Радимо знайти золоту серединку між фінансами і очікуваннями. документи, що регламентують конкретне будівництво, а також укладаються між інвестором та забудовником.
Такі ризики найчастіше стосуються житла, що будується. Навіть якщо девелопер здасть в експлуатацію об’єкт, є «шанси» отримати квартиру не тієї планування, не на тому поверсі і т. д. Щоб уникнути подібне звертайтеся до фахівця за допомогою. «Фінансовий гід» допоможе Вам зберегти «зайві» гроші, час, нерви, і незабаром відсвяткувати новосілля в Херсоні.