Як просунути сайт

9-17-2021

Як самому безкоштовно розкрутити сайт

Хочете самостійно вивести ваш сайт на перші рядки пошукових систем? в такому випадку вам просто необхідно пошукове просування або оптимізація сайту (seo).  Грамотна оптимізація являє собою цілий комплекс робіт з розкрутки сайту. Завдяки цим діям ви можете безкоштовно вивести ваш сайт на перші позиції в результатах пошуку яндекс і google у відповідь на запити, що стосуються діяльності вашої компанії. Відвідувачі, які перейшли на ваш сайт, будуть найбільш привабливими для вас, так як вони вже зацікавлені в ваших товарах і послугах. Хочемо порекомендувати замовити розкрутку сайту в компанії https://hover.com.ua , тут тільки найкращі спеціалісти , які допоможуть Вам швидко розрутити сайт в топ.

Внутрішня оптимізація сайту

Без грамотної внутрішньої оптимізації ваш сайт ніколи не потрапить в топ за тематичними запитами і не приверне потенційних клієнтів. Вона є обов’язковим етапом просування і включає додавання і зміна контенту, html-коду сторінок сайту, перелінковку і пр.враховуючи наведені нижче рекомендації, ви можете самостійно розкрутити ваш сайт.

 • починати внутрішню оптимізацію сайту слід зі складання списку ключових слів, за якими в подальшому він буде просуватися і які важливо грамотно розподілити по цільових сторінках. Однак перед цим необхідно проаналізувати конкурентів і з’ясувати, які сторінки знаходяться в топі за високо конкурентними запитами. І тільки тоді можна приймати рішення, які сторінки просувати — старі або створювати нові.
 • для внутрішньої оптимізації сайту важливо не тільки те, що показує пошукова система, але і зміст сторінок. Безумовно, якщо прийшов за певним запитом користувач не знайшов потрібної йому інформації, він незабаром покине ваш сайт і, ймовірно, знайде те, що шукав, на сайті конкурентів.
 • ефективна розкрутка сайту вимагає якісного контенту на сторінках. Крім того, що в ньому повинні бути вказані відповіді на питання, що цікавлять користувача питання, тексти повинні бути читабельні, абсолютно унікальні, створені з нуля і бажано регулярно оновлювані.
 • – один з найбільш важливих факторів ранжирування. Крім цього, в тексті дуже важливо дотримуватися обсяг і щільність ключових слів, їх входження (прямі, словоформи), їх необхідно рівномірно розподілити на сторінці.
 • не можна недооцінювати роль метатегів title і description, які враховуються пошуковим роботом при визначенні змісту сторінок. Вони повинні містити ключові запити, бути привабливими і читабельними, так як від їх вмісту залежить, чи звернуть користувачі увагу на ваш ресурс. Другими за значимістю після метатегів є теги h1-h6, які роблять текст більш читабельним, а також впливають на внутрішню оптимізацію.
 • внутрішня перелінковка сторінок допомагає перерозподілити вагу на просуваються сторінки. Більш того, перелінковка при просуванні по низькочастотним (іноді — середньочастотним) запитам допомагає вивести сайт в топ без закупівлі посилань.

Зовнішня оптимізація сайту

Приступати до зовнішньої оптимізації рекомендується після проведених робіт по внутрішній оптимізації сайту. Її мета-отримати на свій ресурс якомога більше якісних посилань з інших сайтів. Якість посилань визначаться двома параметрами: їх тематикою (іншими словами, вони повинні бути з сайтів схожої тематики) і вагомістю посилаючого ресурсу (якщо ваш сайт рекомендують авторитетні ресурси, значить на ньому є якісна і корисна інформація).

Загалом способи зовнішньої оптимізації включають в себе наступні дії:

 • постійну публікацію нової інформації на сайті;
 • реєстрацію в пошукових системах;
 • правильну реєстрацію в каталогах;
 • обмін посиланнями;
 • використання контекстної реклами для отримання цільових відвідувачів.