Як розкрутити сайт

3-19-2019

Как раскрутить сайт
В інтернеті маса матеріалів на цю тему, тому я це питання не піднімав. Але після серії статей, в яких я розповів про те, як я збільшував відвідуваність на цьому блозі, на мою поштову скриньку прийшло досить багато листів з проханням написати про це.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Тому я вирішив докладно написати свою схему дій, яку я використовую для просування нових сайтів. Це буде серія з декількох статей. Я буду писати стосовно нового тематичного блогу на движку WordPress, так як неодноразово переконався, що цей движок при правильних налаштуваннях чудово підходить для просування в пошукових системах. Цю стратегію можна успішно застосовувати для сайтів і блогів на інших движках. У цій частині я розповім про підготовчих діях перед просуванням сайту. Крім цього, власника гризуть сумніви на рахунок того, чи взагалі хто – небудь ходити на нього і чи є сенс розвивати блог. Знайома ситуція, чи не правда. Перше, з чого треба починати просування свого сайту – позбутися сумнівів з приводу його перспективності. Будь-який сайт можна просунути і на будь-який сайт знайдуться свої відвідувачі. І не потрібно відмовлятися від ідеї створення сайту, якщо в цій тематиці є багато розкручених сайтів з великою відвідуваністю. До того ж з кожним роком конкуренція в інтернеті зростає, і просунути новий сайт буде все складніше. Так що чим раніше почнете, тим краще. Перед тим, як проводити будь – які дії по розкрутці нового сайту, його потрібно попередньо підготувати. Не треба відразу братися за його просування – треба все грамотно підготувати, так буде набагато більший ефект. Перед тим, як починати просування сайту, на нього потрібно поставити плагіни, з якими його просування буде більш ефективним, а також сам сайт буде більш зручним для власника і відвідувачів. Я зібрав потрібні плагіни WordPress, які необхідні для нового блогу. Дозволяє оптимізувати метатеги для кожної сторінки, що робить їх більш “смачними” для пошуковиків. Для установки цього плагіна після його активації зайдіть в Налаштування – All – in – One – SEO.
Не ставте галочку “Rewrite titles” (Змінювати заголовки), так як у багатьох версіях WordPress з – за цього порушується коректне формування метатега title. В мета-тег keywords я зазвичай додаю 2 – 3 пошукових запиту длякаждой старніцах. Хоча багато пишуть, що цей мета-тег не враховується пошуковими, його наявність не завадить. Якщо важко їх знайти, тиснете Ctrl F і в полі пошуку пишете потрібне слово. Річ потрібна, надалі вив цьому переконаєтеся.
Як я організовую інформацію при просуванні сайтовGoogle Sitemaps – цей плагін дозволяє створити карту сайту для Google, що поліпшить повноту індексації блогу.