Як скласти резюме на роботу!!!!

10-28-2019

Увійти як здобувач за допомогою: Ще Кадрові агентства. Роботодавцям Розмістити вакансію безкоштовно Більше шаблонів резюме на нашому українському сайті: Резюме — це ваша візитна картка, ваше перше подання роботодавцю і заочне знайомство. Багатьох шукачів хвилює питання — яким має бути резюме, щоб воно справило належне враження на роботодавця. Відразу слід сказати, що єдиної стандартної форми, бланка або шаблону резюме не існує, воно складається в довільній формі, однак має відповідати певним вимогам. Загальним правилом складання резюме є чіткість: резюме не повинно бути надто об’ємним, дані в ньому повинні бути інформативними і правдивими. Також хочемо вам порекомендувати http://pro-robotu.ua/

Рекрутери відзначають, що існують два основних критерії, за якими вони оцінюють резюме: наповнення та оформлення. Найбільш оптимальна структура резюме складається з 6 блоків. Контактна інформація (адреса, телефон, електронна пошта). Назва посади, на яку претендуєте (має бути таке ж, як заявлено у роботодавця). Рекрутери відзначають, часто доводиться стикатися з тим, що з наданого резюме не зовсім зрозуміло, чим претендент хотів би займатися, особливо якщо до цього він часто змінював сфери діяльності. Якщо ви претендуєте на кілька вакансій, напишіть на кожну вакансію своє резюме. Опишіть в резюме лише той досвід, який відповідає вакансії. Місця роботи перерахуйте в зворотному хронологічному порядку (останній місце на початку списку).

Вкажіть період роботи, назва компанії, сферу її діяльності. Детально повинні бути описані основні функціональні обов’язки, посадові завдання, кількість підлеглих, наведено практичні результати, досягнуті в ході роботи або реалізації проектів. Однак уникайте занадто детального розписування, особливо якщо ви переходили з однієї посади на іншу на одному підприємстві. В першу чергу назвіть освіту, яка дозволяє вам претендувати на посаду. Відомості про додаткову освіту (курси, тренінги) доречні, тільки якщо воно пов’язане з вакансією. Уміння та знання, які знадобляться на посаді.