Як вибрати гру в ігрових автоматах

1-30-2019

Как выбрать игру в игровых автоматах
Онлайн казино 777 Оригінал має більш ніж значну колекцію ігрових автоматів, які можуть похвалитися як фантастичними фабулами і оригінальними параметрами, так і відмінним дизайном, виконуваних з використанням найсучасніших технологій.
Також хочемо вам порекомендувати : http://cazino777official
Набір символів автомата цілком відповідає класиці, швидше, навіть незвично мізерний — є картинки з зображеннями вишень, апельсинів, лимонів, слив, червоно — жовтих сімок, синіх зірок, написів BAR і значків Х. І на цьому асортимент закінчується — ні вайлдов, немає скаттеров, немає бонусів і фрі — спінів. Але це не означає, що гра нудна й млява — навпаки — той, хто ризикне запустити барабани, навряд чи в найближчі години буде займатися чим — небудь іншим. При першому ж погляді на ігрове поле стає ясно, що гра незвичайна — в наявності всього 4 барабана, що досить рідко зустрічається в ігрових автоматах. Ліній для ставок пропонується 25 — і всі вони активні за замовчуванням. Таблиця виплат, що відкривається кнопкою Pay Table, складена тлумачно — коротко і візуально зрозуміло. Вміст її полягає їх значень коефіцієнтів призових комбінацій і переліку правил. Для бажаючих є кнопка Auto для запуску гри в автоматичному режимі. Для ручного режиму призначена кнопка Spin. На панелі управління є також табло CREDITS з поточним рахунком і рядок підказок, на якому висвічуються і розміри виграшу. Передбачені також клавіші для відключення звуку і зміни розширення екрану.
Виграшні комбінації формуються з 3 або 4 однакових картинок, які займають позиції від лівого краю по ігровій лінії у вигляді безперервної послідовності. Розмір нагороди дорівнює добутку обраної лінійної ставки відповідного поєднанню множника. Найвищі множники має картинка із зіркою. Так як символи випадають довгими спайками за кілька значків, вони часто займають відразу всю вертикаль. Може трапитися і так, що всі ігрове поле заповниться однорідними фруктовими елементами — тоді винагорода нараховується в подвійному розмірі. Єдиний бонусний раунд — це можливість зіграти в ризик — гру після вдалого раунду, яка оформлена в традиційному стилі — користувач буде вибирати колір масті закритій гральної карти. Йому гарантовано подвоєння призу, якщо інтуїція підкаже правильний вибір, в іншому випадку ставка анулюється, а гравець повертається в основну гру.