Як вибрати Крани кульові для води!!!!

10-1-2019

Кульові крани отримали таку назву за запірного елемента у формі кулі. Це перевага конструкції за рахунок скорочення часу на управління, що особливо важливо в нештатних ситуаціях. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/product-category/santehnika/zapornaya-armartura/sharovye-krany/

Крім основних переваг є інші нюанси, звернути увагу на які також рекомендують фахівці. Метал (сталь, чавун, латунь) застосовується на пластикових і сталевих трубопроводах. Пластик тільки для систем з того ж матеріалу. Силумін – тільки для побутового використання з – за підвищеної крихкості. Куля плаваючий вільно рухається допускає монтаж крана кульового в трубопроводах до 200 мм, т. Кулю в опорі, забезпеченою осьовим виступом (цапфой), зменшує зусилля на відкриття арматури, але складність конструкції впливає на вартість виробу. Фторопластове ущільнення застосовується в 99% всіх кульових кранів (засувки з гумованим клином тільки для невисоких температур). Металеве ущільнення – для високотемпературних середовищ, але має менший показник герметичності.

За типом приєднання крани поділяються на наступні категорії. Муфтові – запірна арматура трубопроводів, має різьбові з’єднання. Виготовляються в основному з металу, відрізняються невеликими габаритами і малою вагою. З недоліків – обмеження по діаметру трубопроводу (до 100 мм). Фланцевий чавунний затвор – універсальний щодо діаметрів і робочого тиску. Відрізняється великою вагою і габаритами. З недоліків – ризик ослаблення болтових кріплень і зниження герметичності.

Приварні, що забезпечують максимальну герметичність для будь-якого діаметру трубопроводів. З недоліків – складність установки і обслуговування. Тип проходу – полнопроходные, стандартнопроходные, напівпрохідні. Корпус – цільні або розбірні конструкції. Управління – ручне, з редуктором, електро – або пневмоприводом. ГВП – сталеві приварні або фланцеві з металевими ущільнювачами. Кульові крани необхідні при потребі напрямку потоку в обидві сторони, у разі динамічних навантажень в трубопроводі. На відміну від засувок кульові крани не потребують підвищеної уваги і обслуговуванні, прості в управлінні, тому вигідні для установки у важкодоступних місцях. Сфера діяльності – системи зовнішніх трубопроводів.