Як вибрати квартиру

11-14-2018

Как выбрать квартиру
Як вибрати квартиру знає кожен зареєстрований на форумі новобудов. За їх словами, головне дотримуватися трьох правил: не вірити жодному забудовнику, все РК побудовані незаконно, всі матеріали будівництва неякісні. Ні, звичайно ж читати відгуки – відмінна перевірка. Але сприймати всю інформацію всерйоз теж не варто. Багато можуть висловлювати негативну думку, спираючись на свою суб’єктивну точку зору.
Також хочемо вам порекомендувати продажа квартир в Киеве
Перше і, звичайно, найголовніше – документи. Покупка квартири в новобудові відрізняється від купівлі вторинного житла. Якщо ви інвестуєте або є першим покупцем, то в ЖК вам слід перевірити наступні документи при купівлі квартири: свідоцтво про реєстрацію, податкова документація, дозвіл на будівництво, затверджений проект архітектурно-будівельним наглядом, право на володіння землі. Що стосується вторинного ринку, там важливі інші документи, з переліком яких можна ознайомитися на сайті Державної фіскальної служби України. А ще краще звернутися з цим питанням до професіоналів.
З чого побудований будинок. Від того, які матеріали застосовані при будівництві будівлі, залежить звукоізоляція, тепло – і вологостійкість вашої квартири. Цегляні будинки вважаються найкращим варіантом, але якщо обігрів в холодну пору року слабкий, то може значно підвищитися вологість. У монолітних будинків погана тепло – і звукоізоляція, а в панельних великий ризик появи грибка.
Яка орієнтація. Дуже важлива інсоляція, тобто попадання сонячних променів в приміщення: оптимальний час – не менше 2,5 годин на добу. Якщо ви віддаєте перевагу ранкове сонце – орієнтуйтеся на схід, якщо післяобідній – на захід. Не бажано купувати квартири з орієнтацією на північ і південь – ризикуєте залишитися зовсім без тепла, або ж навпаки, з його надлишком.
Вид з вікна. На пустир – взимку морозний вітер буде охолоджувати стіни або незабаром у вас з’явиться шанс спостерігати за сусідами у відбудованому новому будинку. Так що тепер ви додатково знаєте, що питати при купівлі квартири у забудовника. Ще один не дуже вражаючий варіант – траса, якщо тільки ви не відчуваєте задоволення від звуків проїжджаючих мотоциклів та автомобілів.
Коли ви все-таки втомитеся від самостійних пошуків та домислів як купити квартиру, а від повідомлень з форумів новобудов у вас засмітиться мейл, розгляньте собі кандидатів у помічники. Причому їх повинно бути декілька. З різними питаннями до різних людей про те, що потрібно знати при купівлі квартири. Ні, це не дорого, так як консультації не коштують шалених грошей, а вам зате буде в сто разів спокійніше.