Як вибрати ноутбук б/у

5-14-2019

Ноутбук став невід’ємною частиною сучасного життя, він потрібен повсюдно, для отримання різної інформації, спілкування, роботи, але найголовніше — що його завжди і скрізь носити з собою.
Рекомендуємо вибрати Ноутбуки Б/У

Однак ціни на нову продукцію все стрімкіше ростуть, тому сьогодні ми розглянемо питання, який буде цікавий багатьом, а саме — купівля та вибір Б / У ноутбука.

Багато хто з вас при купівлі, скажімо, автомобіля — завжди читають відгуки, дізнаються думку експертів і підходять до угоди з максимальною відповідальністю, однак, як показує практика — це правило на ноутбуки не поширюється, а адже це точно такий же технічно складний товар, зі своїми особливостями і нюансами. Та й ціна на хороший, нехай і побував у використанні ноутбук — далеко не копійчана.

В першу чергу потрібно визначитися з тим, навіщо вам потрібен ноутбук. Деякі покупці допускають помилку і витрачають зайві гроші за надлишкову потужність, яка не знадобиться для перегляду фотографій або пошуку чого-небудь в інтернеті.

Ноутбуки діляться на три категорії: для роботи, вдома, а також для ігор і складних технічних завдань.

Перші ідеально підходять для стандартних маніпуляцій з офісними програмами і для новачків, які не збираються ставати дизайнером або затятим геймером.

Друга категорія-це наступний щабель, в якій ресурсів вистачити на 90% потреб середньостатистичної сучасної людини або, як стало модно говорити останнім часом-для досвідченого користувача ПК.

Остання ж цілком і повністю призначена для вузькопрофільних дій, будь то створення графіки, монтаж відео або можливість пограти в найсучасніші ігри на максимальних настройках в своє задоволення. Тому визначте для себе, що ви чекаєте від майбутнього ноутбука і почніть вибір, виходячи з власних реалій.

Так само не варто забувати, що при купівлі Б / У ноутбука варто звернути увагу на його технічний стан, бо елементів, здатних вийти з ладу і доставити вам проблем — безліч. Ніколи не розглядайте агрегати, які сильно потерті і заляпані, тим більше, якщо купуєте з рук, а не в спеціалізованому магазині. Як правило неохайний вигляд корпусу і екрану натякає на те, що і ставлення до комп’ютера було належним, в слідстві чого вузли і агрегати можуть перебувати не в кращому стані.

З особливою ретельністю перевіряйте монітор, проблеми з матрицею — це складний і дорогий ремонт, а перші його провісники — ледь помітні смуги або точки. Попросіть продавця змінити фон з темного на білий, показати кілька контрастних фотографій і не вірте популярним поясненням на подобі: це просто порох під корпусом.