Як вибрати приставки для телевізора

4-1-2019

Как выбрать приставки для телевизора
Читайте наш огляд, і ви довідаєтеся яка модель краще. Дані для огляду зроблені на основі продажів за перший квартал цього року, а так само з аналізу пошукових запитів Google і Yandex. Ми склали список найбільш популярних моделей, яким довіряють покупці з України.
Також хочемо вам порекомендувати mini-pc shop
Дана модель з об’ємом пам’яті 2/ 16 Гб вже досить довгий час тримається на першому місці по продажах і запитам в пошукових системах. Крім цього ви знайдете цікаві прошивки, корисні налаштування і слабкі місця даного гаджета.
Таку популярність лідер продажів завоював завдяки своїй низькій ціні при хороших характеристиках. Також x96 одна з перших з’явилася на ринку, і це теж грало важливу роль. Таким чином, на ринку з’явився процесор Amlogic S905W. По суті, нова версія не сильно відрізняється від S905X і можливо ви не побачите різницю. Більш детально про відмінності процесорів ми писали раніше. Tanix також працює на чіпі Amlogic S905W, завдяки якому здатна відтворювати практично всі формати відео. З плюсів можна виділити привабливий дизайн, наявність інформаційного екрану з інформацією про стоянні тв приставки, та також гарну систему охолодження. Якість зборки відмінна, є дисплей з інформацією, чотири порти USB, гарна система охолодження, рут з коробки, дводіапазонний WiFi, якісна антена, ціна нижче аналогів, 8 – ядерний процесор. Плюс величезна обговорення на сайті 4PDA.
Гб – якість перевірена часом Тв приставки від Beelink завжди славилися своєю надійністю і відмінною якістю виготовлення. Також був зроблений упор на поліпшення прошивки і комплектуючих, навіть дизайн став цікавіше.
З переваг тв приставки GT1 Ultimate можна виділити наявність швидкої оперативної пам’яті версії DDR4, що впливає на швидкість обробки даних. Висновки Всі вищеперелічені моделі заслуговують на увагу і можуть розглядатися для покупки, але все залежить від вимог потенційних клієнтів. Якщо ж завдання стоїть у перегляді IPTV, фільмів онлайн, тб каналів і т. , то сміливо можна купувати x96 або подібні варіанти, і ви можете бути впевнені, що залишитеся задоволені. Варто відзначити, що всі представлені моделі також добре продаються в усьому світі і є лідерами продажів на сайті Aliexpress, Gearbest і подібних. Також ми помітили, що все частіше люди замовляють тб приставку в Китаї, але не завжди отримують те, що хочуть, про це ми розповімо в наступному огляді.
Ви швидко отримуєте свій товар – протягом 1 – 2 діб. Швидка заміна шлюбу – швидше, ніж у китайських магазинах типу Алиэкспресс та ін. Шлюб міняємо на нову працездатну модель. Можемо запропонувати вибір з доплатою на більш дорогу модель. Повна перевірка і налаштування пристрою.