Як вибрати романтичний вікенд

8-18-2019

Коли мова заходить про особисте щастя, то часто чуєш жаль про те, що в нашому суспільстві, де цінується успіх, досягнення і ефективність, не вистачає романтики. Хтось, можливо, вважає романтику всього лише вигадкою поетів, але більшість людей, особливо жінки, відчувають потребу в романтиці, і без неї не відчувають повноцінності відносин і навіть самого життя.

Хочемо порекомендувати вибрати романтичний вікенд

Чому романтика займає особливе місце в ряду важливих життєвих цінностей?

У глибині серця всі ми відчуваємо щось незрозуміле, що дає про себе знати прагненням до піднесеного ідеалу і романтики. Людині необхідно відчуття повноти життя і відчуття того, що саме в його житті відбувається щось вартісне.

Романтизм, романтика – дивовижне і ірраціональне поняття. Це умонастрій, пройнятий ідеалізацією дійсності і мрійливою споглядальністю. Згідно з тлумачним словником, романтизм є особливість, захопливість, героїчність чого-небудь, що викликає натхнення, захоплено-піднесений настрій і душевний підйом.

Романтика нерозривно пов’язана з любов’ю. З любов’ю до світу і з любов’ю до людини. Стан закоханості дозволяє звичайнісіньким юнакові і дівчині переживати надзвичайно яскраві, щасливі і піднесені почуття. Двоє закоханих відчувають потребу навіть не стільки один в одному, скільки не можуть існувати без поклику романтики, який зачіпає найніжніші і живі струни наших душ.