Як вибрати SEO просування сайту

5-28-2019

Как выбрать SEO продвижения сайта
Якщо Ви плануєте замовити SEO просування сайту, то на першому етапі Вам необхідно визначити ключові показники ефективності, тобто те, як Ви будете оцінювати результат. Від цього залежить ціна всього періоду розкручування і вартість кожного місяця просування.

Також хочемо вам порекомендувати R&K Agency
Ці тарифи включають: налаштування, технічний і SEO аудит, рекомендації по поліпшенню продають якостей та зручності сайту. Додатково оплачуються: доопрацювання функціоналу сайту, оптимізація швидкості сайту і зображень.
Від чого залежить ціна SEO просування й розкручування сайту.
Перед тим як вибрати і купити тариф на SEO просування необхідно зробити аудит сайту. Потім вартість розкрутки сайту визначається по ряду параметрів і розраховується при складанні плану.

Які роботи виконуються при замовленні СЕО просування. Розкрутка сайту – це збільшення рейтингу Вашого сайту в очах пошукових систем.
Поліпшення або зміна структури сайту, кількості сторінок і їх вкладеності.
Настроювання і налагодження сайту з технічної сторони: видалення дублів сторінок, сторінок з помилками, настройка швидкості роботи сайту та переадресації сторінок.
Роботи по внутрішній оптимізації сайту, які включають в себе додавання або зміна метатегів (спеціальних текстів для пошукових роботів), заголовків і підзаголовків сторінок.

Аналіз сайтів конкурентів: якість їх наповнення, список просуваються запитів, структури і термінів їх інтернет — сайтів.
Підбір запитів для просування сайту клієнта за допомогою різних програм і методів, включає збір пошукових запитів, запитів з пошукових підказок з сайтів конкурентів, статистики Вашого сайту та інших джерел.

Перевірка трасту (рейтингу) Вашого сайту та сайтів конкурентів. Рейтинг сайту можна визначити віком домену, якістю контенту і кількістю якісних посилань.
Публікувати експертний матеріал на сторонніх якісних ресурсах з посиланням на свій сайт.
Стежити за динамікою розвитку ресурсу, відстежувати позиції свого сайту і видимість конкурентів.

Розкрутка сайту в пошукових системах не дає швидкого досягнення поставлених цілей (як правило, перший результат видно через 2 — 3 місяці). Такий вид просування включає застосування додаткових інструментів інтернет — маркетингу (контекстна реклама, SMM, e — mail маркетинг).

Які гарантії просування сайту в ТОП — 10. Але в зв’язку з тим, що алгоритми пошукових систем досить різні, терміни досягнення позицій можуть бути різними для кожного окремого сайту. Один SEO спеціаліст веде не більше 6 проектів, що гарантує високі результати. Вкладаємо в кожен проект досвід співробітників компанії в сфері розробки та інтернет — маркетингу.