Як вибрати житловий комплекс

11-14-2018

Как выбрать жилой комплекс
Сучасний ринок нерухомості сьогодні буквально переповнений пропозиціями житла у знову відбудованих житлових комплексах. Головне, що приваблює потенційних мешканців – віддаленість від шумного індустріального центру, сприятлива екологічна обстановка, тиша і спокій.
Також хочемо вам порекомендувати www.yaskraviy.com
Розглядаючи різні варіанти, визначте, як ви будете добиратися до роботи. У крокової доступності повинні бути зупинки громадського транспорту, метро. Якщо передбачається пересуватися на автомобілі, то зверніть увагу на наявність поблизу транспортних розв’язок, магістралей. Також для машини потрібно місце для стоянки – якщо поруч з будинком немає відповідного місця, значить, повинен бути підземний гараж, інакше з паркуванням можуть початися проблеми. Подібні проблеми, наприклад, тут відсутні . Плюсом буде наявність поруч дитячого садка, школи, магазинів, поліклініки або лікарні. Подивіться на озеленення району: хороший парк дасть можливість відпочити на прогулянці, а любителям спорту – здійснювати ранкові пробіжки. Непогано, якщо у дворі є дитячий майданчик. Сусідство з баром, дискотекою або іншим гучним закладом навряд чи додасть комфорту у ваше життя.
Отримавши інформацію про експлуатаційних службах, можна зайнятися оглядом будинку, квартири. . Самими надійними і довговічними вважаються будинки з цегли або каркасно-монолітного типу, які можна підшукати в каталозі житлових комплексів прямо на сайті. Тут також можна вибрати поверх, розташування квартири, в залежності від фінансових можливостей. Варто відзначити, що нинішні ціни на вторинне житло не дуже відрізняються від вартості квартир у новобудовах. Тому вкладення грошей в нове житло вважається вигідним справою.