Як використовується трансформатор.

3-23-2018

Як використовується трансформатор.
Пристрої систем сонячної енергетики стабільно навантажені під час роботи інвертора. Коли сонце йде, відбувається згладжування і навантаження на трансформатор зменшується і стає більш рівномірною. Із-за недосконалості систем регулювання часто трапляються помилки управління інверторами та геліосистеми простіше включити-вимкнути, ніж обважувати дуже складними системами управління, але галузь ця молода і швидко розвивається і ці питання в недалекому майбутньому будуть дозволені. Що стосується гармонік, в звичайному інверторі зміст гармонік не більше 1%, що практично не впливає на роботу системи. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі высоковольтные трансформаторы напряжения.
Низький рівень гармонік обумовлений відсутністю генераторів, перемикачів та захисних систем, побудованих на ключах, які можна зустріти на вітрогенераторних станціях. Основним завданням трансформатора в геліосистемі є підвищення напруги. Інвертор перетворює постійну вхідна напруга від панелі в синусоїдальна змінна напруга яка подається на трансформатор без закидів по напрузі від незавантаженої ланцюга.
ТГП працюють на сталий напрузі, яке знаходиться у діапазоні, контрольованому інвертором. Тому скачки напруги та навантаження на вході в трансформатор значно нижче, ніж при роботі з ветрогенераторными установками. ТГП мають ще одне важливе значення крім трансформації напруги від поновлюваного джерела і передачі його в мережу, а саме гальванічна розв’язка між інвертором і мережею. Незважаючи на те, як сказано вище, рівень перешкод незначний — вони існують.