Як встановити шаблон Joomla?

176

Від автора: вітаю Вас, дорогий друже. В системі управління контентом Joomla дизайн користувальницьких сторінок сайту, в основному, визначений у шаблоні, який встановлюється в систему і встановлює правила відображення елементів сторінок, описує доступні позиції для відображення модулів, а також містить перевизначення макетів для деяких компонентів і модулів. Тому в даній статті ми поговоримо про те, як встановити шаблон Joomla 3.

В даний час створено величезну кількість різних шаблонів для CMS Joomla, які доступні як платне, так і безкоштовне варіантах, відповідно, перед тим як ми почнемо вивчення теми установка шаблону joomla 3. Вам необхідно завантажити або ж купити необхідний для Вас шаблон, який буде встановлений в систему. Так само Ви зможете створити шаблон самостійно, вивчивши курс Створення шаблону Joomla.

Для даного уроку я буду використовувати безкоштовний шаблон Master2 від компанії Yootheme.

Шаблон являє собою певний набір файлів і каталогів, серед яких міститься файл з розширенням .xml – це маніфест файл, який містить інструкції з установки шаблону. Відповідно якщо даного файлу немає, значить, установка не буде виконана. Для коректної установки, файлова структура повинна бути упакована в архів формату .zip (архіви .rar не підтримуються).

Тепер, коли шаблон підготовлений, переходимо в панель адміністратора встановленої системи управління контентом Joomla.

Як встановити шаблон Joomla?

Далі в головному меню вибираємо розділ “Розширення” і переходимо в “Менеджер розширень”.

Як встановити шаблон Joomla?

Далі, на вкладці “Завантажити файл” пакету вибираємо архів з шаблоном для подальшої установки.

Як встановити шаблон Joomla?

І натискаємо кнопку “Завантажити і встановити”.

Як встановити шаблон Joomla?

Після завершення установки Ви побачите відповідне повідомлення в менеджері розширень. Тепер, коли шаблон успішно встановлений, необхідно перейти в менеджер шаблонів.

Як встановити шаблон Joomla?

Де і активувати тільки що створений шаблон в якості шаблону за замовчуванням.

Як встановити шаблон Joomla?

При цьому, у менеджері шаблонів, заголовок шаблону відображається у вигляді посилання, яка перенаправляє Вас на сторінку налаштувань вибраного шаблону.

Як встановити шаблон Joomla?

При цьому для кожного шаблону на цій сторінці, будуть розташовуватися різні набори налаштувань.

Після цього установка шаблону joomla 3 повністю завершена, тепер можна перейти у частину сайту і перевірити роботу нового шаблону, єдине, перед цим я б рекомендував наповнити його контентом, інакше новий шаблон може виглядати не так як хотілося б.

На це питання, як встановити шаблон Joomla, вичерпано, а значить давайте прощатися. Всього Вам доброго і вдалого кодування!!!