Як вставити карту Гугл на сайт DLE

231

Від автора: вітаю вас, друзі. З цієї невеликої статті ви дізнаєтеся, як вставити карту Гугл на сайт DLE. Google мапа-це дуже зручна і популярна річ на сучасних сайтах. Це й не дивно, оскільки карта дозволяє візуалізувати, наприклад, на сторінці контактів вашу електронну адресу чи просто показати якесь місце на цій карті.

Отже, приступимо до встановлення та налаштування Google Sitema. До речі, якщо ви не працювали до цього з картами Гугл і у вас сайт на DLE, то не поспішайте закривати статтю, оскільки суть і принципи роботи з картами Google однакові для будь-якого сайту.

Додамо до обраної статті динамічну карту, за допомогою якої користувач зможе переміщатися і змінювати її масштаб. Для цього перейдіть за посиланням maps.google.com і знайдемо на карті потрібне нам місце.

Як вставити карту Гугл на сайт DLE

Все, що нам залишилося зробити, так це отримати код карти і вставити його в потрібне місце статті. Для цього тиснемо посилання ПОДІЛИТИСЯ, у вікні вибираємо вкладку Код і копіюємо отриманий код Гугл карти.

Як вставити карту Гугл на сайт DLE

Далі переходимо в редактор статті і вставляємо отриманий код.

Як вставити карту Гугл на сайт DLE

Ось, власне, і вся премудрість. Перевіримо, чи з’явилася карта google на нашому сайті.

Як вставити карту Гугл на сайт DLE

Відмінно! Карта є і весь процес вставки карти Гугл відняв у нас пару хвилин часу. При цьому карта додано без усяких сторонніх модулів. Ну а якщо ви хочете спробувати використовувати плагін додавання карт для DLE, тоді можете пошукати на офіційному сайті DLE або в мережі. Наприклад, ось перший же знайдений мною модуль роботи з картами Google і Яндекс.

На цьому я з вами прощаюся. Удачі!