Як взяти кредит

5-17-2019

Как взять кредит
Лайфхакер допомагає розібратися в теорії, щоб не губитися, коли прийдете в банк.
Також хочемо вам порекомендувати кредит под 0
Від виду позики залежить, скільки вам дадуть грошей і на яких умовах. Правильно вибраний кредит — застава того, що ви зможете віддати його вчасно і практично безболісно.
Вирішувати, як ви будете гасити позику, потрібно до того, як ви його візьмете. Але перед цим потрібно уважно вивчити, що впливає на відсотки по кредиту. Здається, що взяти гроші в борг у банку дуже просто. Але це не так: в кредитній установі ретельно оцінять вашу платоспроможність. Причому менеджер зверне увагу на такі речі, які навіть в голову не може прийти далекій від цього людині.
Одна з причин, чому вам відмовляють у позику, — погана кредитна історія. Тому її краще перевірити заздалегідь.
Банки приховують систему оцінки клієнтів, щоб уникнути можливого шахрайства. Але навіть у повному цифр документі з вашої кредитної історією можна знайти відповіді на питання, чому відмовили у позиці. Треба тільки знати, де шукати. Якщо ви зрозуміли, що історія ваших відносин з банками сумна, візьміть себе в руки і все виправте. Правда, для цього знадобиться час.
Якщо хочете отримати позику, доведеться виконати домашню роботу і підготуватися до зустрічі з кредитним менеджером.
Постійний дохід — одна з гарантій вашої платоспроможності. Але, якщо ви не можете підтвердити свій заробіток, кредит вам все одно дадуть. Правда, не скрізь і не на вигідних умовах.
Цей животрепетне питання зазвичай ставлять, коли переживають, що шахраї візьмуть кредит на чуже ім’я. Проте і в інших випадках ця тема може цікавити, ситуації різні бувають. Лайфхакер разом з юристом розставляє всі крапки над i.
Все найважливіше — умови погашення кредиту, загальні витрати на нього, можливі штрафи та комісії — буде зазначено в договорі. Важливо прочитати її уважно і не раз, щоб не дати себе обдурити.
На вугіллі можна робити не тільки шашлики, запечену картоплю і смажені сосиски.
Розповідаємо, яким може бути по — справжньому класне літо, разом з дитячим табором .
Разом з групою компаній ПІК розповідаємо, як має бути влаштоване простір для ігор і відпочинку.