Як завантажити відео з інстаграма

10-20-2021

Питання ” як завантажити фото(відео або історію) з instagram?”досить популярний. Також хочемо вам порекомендувати Instagram Saver App. Адже в соціальній мережі публікують не тільки фотографії з вечірок і відпусток: є багато розкручених і не дуже профілів талановитих фотографів. І хоча якість зображень в instagram гнітюче, бажання завантажити собі вподобані фотографії і не тільки цілком зрозуміло.

Для цього придумали десятки способів різного ступеня замороченности, але в цьому матеріалі розглянемо два: один має на увазі використання тільки інструментів браузера, інший дозволяє завантажувати майже будь-який контент з instagram легко і швидко.

Розглянемо процедуру на прикладі настільної версії google chrome. Інструкція підійде і майже для будь-якого браузера на платформі chromium (“яндекс.браузер», оновлений microsoft edge, brave browser і т.п.), в mozilla firefox пункти меню можуть мати інші назви.

Якщо потрібно завантажити не фотографію, а відеоролик, інструкція схожа. Але в пункті 3 потрібно виділити і розкрити рядок зверху через одну від вже активної, потім кілька разів розкрити вкладені фрагменти, поки не відкриється тег

Мінусів у такого способу-море: неможливість завантажити “історії”, відносна складність, висока ймовірність здійснення помилки при виконанні дій, залежність від змін з боку instagram — соціальна мережа може змінити структуру, через що інструкція перестане бути актуальною.