Як завантажити відео з youtube на android

17

youtube-популярний відеохостинг, в каталогах якого є безліч відео найрізноманітніших тематик. найчастіше користувачі виявляють природне бажання завантажити вподобаний ролик на свій андроїд-смартфон або планшет, щоб переглянути його пізніше або показати друзям. Однак без додаткових програм цього зробити не можна. Спочатку youtube не дає такої можливості, і щоб завантажити потрібне відео доводиться йти на хитрість. Я вивчив можливості ряду програм, що дозволяють завантажувати ролики з даного сервісу, і виділив найкращу – tubemate. Додаток поєднує в собі гранично простий і зручний інтерфейс з високою якістю і швидкістю роботи. В офіційному маркеті ви цієї програми не знайдете, тому що гугл не особливо шанує подібні сервіси.

Інструкція по установці tubemate youtube downloader

Спочатку вам потрібно завантажити apk-файл безпосередньо на свій планшет або смартфон або ж завантажити його на комп’ютер, а потім передати на пристрій будь-яким зручним способом.

Відкрийте папку зі збереженим інсталяційним файлом і виберіть потрібну програму:

Вивчіть інформацію про права доступу і приступайте до установки програми:

Дочекайтеся, поки додаток буде повністю встановлено. Після завершення установки натисніть ” готово»:

Підтвердіть свою згоду з умовами використання програми, що з’явилися:

Вивчіть представлену інформацію про нову версію, відзначте галочкою опцію швидкого завантаження і переходите до налаштувань. Можете залишати все за замовчуванням, програма спочатку налаштована на максимально ефективну роботу. При бажанні внесіть зміни. Закрийте вікно з попередніми установками. Можете переходити до роботи з додатком:

Завантажуємо відео за допомогою tubemate

Далі вам потрібно поглянути на верхній правий кут екрану і знайти там стандартний значок пошуку. Натисніть на знайдений значок:

Введіть у вікно назву потрібної вам відеозапису або запит для її пошуку:

Виберіть ролик з результатів пошуку:

Натисніть на стрілочку, пофарбовану в зелений:

У вікні вам потрібно вибрати відповідний формат і натиснути на значок «завантаження». При бажанні можна навіть зберегти тільки звук у форматі мр3. Тобто програма дозволяє завантажувати на андроїд-пристрої не тільки кліпи, а й улюблені музичні композиції:

При виборі відповідних параметрів враховуйте, що ролики з максимальними дозволами не будуть нормально відтворюватися на старих моделях планшетів і смартфонів з малою потужністю. Розмір таких відеозаписів теж досить значний. Згодом ви зможете підібрати найбільш оптимальний формат конкретно для вашого пристрою.