Як зробити довідку про несудимість для тендеру!!!!

1-12-2020
Картинки по запросу Як зробити довідку про несудимість для тендеру!!!!

У нас в ЮСТ групп Киев зможете зробити переклад або легалізувати вже готовий документ. Ціни на супутні послуги: Апостиль на довідку про несудимість від 300 грн. Переклад довідки про несудимість з нотаріальним засвідченням від 140грн. Додаткові послуги: Доставка по Києву від 50 грн. Для будь громадян робиться довідка про несудимість та документи: Для громадян України ( Ксерокопію або сканований варіант внутрішнього паспорта — 1 — 2 сторінки та прописка (реєстрація);Для іноземних громадян( Ксерокопію або сканований варіант закордонного паспорта — 1 — я сторінка. переклад або транслітерацію паспортних даних на українську мову);Ідентифікаційний код.

Довідка може бути оформлена з метою: Оформлення нових або відновлення старих документів; Оформлення офіційного громадянства; Отримання виду на проживання; Оформлення на роботу в Україні; Отримання дозволу на носіння зброї, отримання доступу до роботи з вибухонебезпечними речовинами; Оформлення візи; Підготовки документації для подання до служби соц. забезпечення; Отримання ліцензії на проведення робіт із психотропними, наркотичними засобами та прекурсорами; Пред’явлення в закордонних установах, робота за кордоном; Оформлення своєї участі в державних закупівлях. Довідка про несудимість – оформлення та терміни. Довідка про несудимість, або як її ще називають довідка про відсутність судимості, являє собою документ, який свідчить про відсутність судимості. Документ видається органами внутрішніх справ. Довідка оформляється на спеціальному бланку (гербовий) з особливою захистом. Все це зроблено для того, щоб не можна було підробити даний документ. Існує два види довідки – для використання довідки на території України для виїзду в інші країни.

Для довідок, які використовуються для виїзду за кордон, існує особливий захист. Більше того, такі довідки підлягають легалізації. Причому, легалізація може відрізнятися в різних країнах по — своєму. Наприклад: це і нотаріально засвідчений переклад довідки, особлива легалізація в консульстві та інше. Хоча довідка про несудимість і не потрібна для оформлення закордонного паспорта, але вона потрібна обов’язково для виїзду за кордон. Діє дана довідка всього 90 днів. А внутрішня довідка діє ще менше – всього 30 днів. Дана довідка Вам знадобиться в багатьох випадках. Хоча в основному її оформляють для виїзду за кордон. Терміни і ціни оформлення довідки Ви можете дізнатися у нас на сайті. Замовити зворотній дзвінок на сайті (ми Вам передзвонимо за 2 хвилини) Відправити документи на адресу електронної пошти. Безпосередньо у нас в офісі.